info@bigtravel.sk 0915 841 757

 

 
 
 
 
 
 

Hotel Atlas 

Bulharsko | Zlaté piesky | Zlaté piesky

Popis produktu

 
 
Základné info
Vzdialenosť od pláže:300 m
Vzdialenosť od centra:150 m
Vzdialenosť od letiska:18 km
Typ pláže:piesočnatá
WiFi / internet:Áno
Fitness:Áno
Bazén:Áno
Detský bazén:Áno
Detské ihrisko:Áno
Miniklub:Áno
Ubytovanie*
Hotel Atlas
Úvod:
Moderný hotel, ktorý sa nachádza v živom letovisku Zlaté piesky uprostred krásnej zelene. Neďaleko hotela je centrum plné obchodov, taverien, barov a diskoték. Nádherná piesočnatá pláž je vzdialená len 300 m.

Vybavenie:
vstupná hala s recepciou, reštaurácia, lobby bar s WiFi, snack bar, vnútorný bazén, vonkajší bazén, bar pri bazéne, detský bazén so šmykľavkami, detské ihrisko, detský klub, animačné programy, fitnes, sauna, stolný tenis. Za poplatok: trezor, konferenčná miestnosť, biliard, šípky, parkovisko.

Ubytovanie:
klimatizované 2-lôžkové izby s možnosťou 1 prístelky, kúpeľňa (vaňa, WC), sušič na vlasy, minibar, SAT-TV, telefón a balkón. Za doplatok možnosť objednania Rodinnej izby 2+2 (veľká miestnosť). Hotel poskytuje aj izby pre hendikepovaných.

Stravovanie:
ULTRA ALL INCLUSIVE
Raňajky, obedy a večere formou švédskych stolov. Súčasťou ULTRA ALL INCLUSIVE je medzi raňajkami, obedom a večerou ľahké občerstvenie, čaj, káva, ovocie, importované alkoholické a nealkoholické nápoje. Presný popis ULTRA ALL INCLUSIVE dostanete v hoteli.

Oficiálna kategória:
****

Naše hodnotenie:
****+: moderný hotel poskytujúci kvalitné služby uspokojí aj náročnejšiu klientelu. Vhodný pre všetky vekové kategórie, aj pre rodiny s deťmi.

*Oficiálny popis usporiadateľa zájazdu

Zlaté Piesky

- vzdialenosť od letiska (Varna) - 20 km

Najmodernejšie a najväčšie letovisko severného pobrežia Čierneho mora s krásnou 4 km dlhou plážou so zlatistým pieskom a pozvoľným vstupom do mora. Stredisko bolo umelo vybudované, pričom prvý hotel bol otvorený v roku 1957. Zasadené je do bujnej vegetácie s množstvom stromov a zelene. Ocenené je Modrou vlajkou za čistotu mora a prostredia. Nachádza sa tu niekoľko SPA hotelov, aquapark, bohaté možnosti zábavy a vodných športov.

Turistický sprievodca Bulharskom

 
 

Termíny zájazdov


V prípade záujmu o ponuku nás prosím kontaktujte: info@bigtravel.sk, 0915 / 841 757
 
 
Naposledy prezerané
Hotel Atlas  Hotel Atlas 728 €
SEO
1Bulharsko | Zlaté piesky | Zlaté piesky
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia