info@bigtravel.sk 0915 841 757

 

 
 
 
 
 
 

Grand Hotel Strand - MINIRELAX S PROCEDÚRAMI 

Slovensko | Prešovský kraj | Vyšné Ružbachy

 
 
Ubytovanie*
Grand Hotel Strand - MINIRELAX S PROCEDÚRAMI
Krátky popis:
Nevšedné prostredie kúpeľných parkov a termálneho kúpaliska s celoročnou prevádzkou dopĺňajú služby štýlového Grand Hotela Strand, postaveného v španielskom štýle.

O ubytovaní:
Popis ubytovacieho zariadenia:
Grand Hotel Strand je luxusný novorekonštruovaný 4* hotel, postavený v rokoch 1929 - 1931 a je vyhlásený za chránenú kultúrnu pamiatku. Hotel je prepojený s budovou Balneoterapie, kde sa poskytujú všetky liečebné procedúry a s novovybudovaným krytým termálnym bazénom s teplotou 34 st. Celzia a vodnými atrakciami.

Vybavenie ubytovacieho zariadenia:
reštaurácia, lobby bar, parkovisko, požičovňa bicyklov a športových potrieb, predaj suvenírov, predaj dennej tlače, zmenáreň, kaderníctvo, bankomat, práčovňa, konferenčné miestnosti, krytý bazén a vonkajší plavecký bazén (len v letných mesiacoch).

Vybavenie izieb:
Hotel disponuje jednoposteľovými a dvojposteľovými izbami, apartmánmi, apartmán dvojlôžkový mezonet ( 2x pevné lôžko ), apartmán trojlôžkový mezonet ( 3x pevné lôžko ), apartmán štvorlôžkový mezonet ( 4x pevné lôžko - 2x samostatná spálňa ) a 1 prezidentský apartmán.  Izby poskytujú jedinečný pohľad na okolitú podtatranskú prírodu. K vybaveniu izieb patrí kúpeľňa, WC, rádio, telefón, TV-SAT, internet. Apartmán tvorí spálňa a obývacia miestnosť, kúpeľňa, WC, rádio, telefón, TV-SAT, internet.

Stravovanie:
plná penzia - raňajky, obed a večera.

Doplňujúce informácie:
Nástupy na pobyt sú možné od pondelku do piatku. Na mieste sa platí miestna daň za ubytovanie 0,50€/ osoba/ noc. Parkovanie (platí sa na mieste) 2 € / auto / noc.
*Oficiálny popis usporiadateľa zájazdu
Fotogaléria
hotel image hotel image hotel image hotel image
 
 

Termíny zájazdov


V prípade záujmu o ponuku nás prosím kontaktujte: info@bigtravel.sk, 0915 / 841 757
 
 
Naposledy prezerané
Grand Hotel Strand - MINIRELAX S PROCEDÚRAMI  Grand Hotel Strand - MINIRELAX S PROCEDÚRAMI 125 €
1Slovensko | Prešovský kraj | Vyšné Ružbachy
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia