info@bigtravel.sk 0915 841 757

 

 
 
 
 
 
 

Penzión Sidro 

Chorvátsko | Severná Dalmácia | Vodice

Popis produktu

 
 
Základné info
Vzdialenosť od pláže:150 m
Vzdialenosť od centra:700 m
Typ pláže:kamienkovábetónová
WiFi / internet:Áno
Ubytovanie*
Penzión Sidro

Popis lokality:
Nádherné a živé letovisko VODICE leží v širokej zátoke vo vzdialenosti 11 km od mesta Šibenik. Krásne pláže, krištáľovo čisté more, romantické kamenné uličky, rušná promenáda lemovaná palmami, moderná "marina", ale aj množstvo kaviarní, tradičných konob a reštaurácií - to všetko sú Vodice, právom nazývané tiež chorvátske Saint Tropez.  Letovisko ponúka široké možnosti fakultatívnych výletov, kultúrneho i športového vyžitia. Vodice sú východiskovým miestom na návštevu národných parkov  - súostrovie Kornati, Krka a chránených parkov - Vranské jazero a Velebit. Pozdĺž pobrežia vedie príjemná promenáda, smerom na západ do mestečka Tribunj, smerom na východ do Srimy, kde krásne upravené pláže s jemným štrkom a vstupom do mora lákajú turistov z Vodíc.

Ubytovanie:
Penzión je situovaný vo východnej časti Vodíc, mimo rušného centra letoviska. Krásne pláže, krištáľovo čisté more, romantické kamenné uličky, rušná promenáda lemovaná palmami, moderná „marina“, ale aj množstvo hotelov, penziónov a apartmánových domov. To všetko sú Vodice, nazývané tiež chorvátske „Saint Tropez“.


Vzdialenosti:

pláž 150 m

centrum 700 m

nákupné možnosti 700 m


Ubytovanie:

národná kategorizácia (***) dvojlôžkové izby Standard so starším nábytkom na 3. poschodí bez výťahu, možnosť jednej prístelky izby Superior na 1. a 2. poschodí s novším nábytkom (za príplatok) klimatizácia (za poplatok) TV/SAT minichladnička, uteráky, sušič na vlasy vlastné sociálne zariadenie balkón WiFi v spoločných priestoroch (zdarma)


Stravovanie:
polpenzia raňajky rozšírené kontinentálne formou čiastočných bufetových stolov, večere výber z dvoch menu - polievka, hlavné jedlo, šalát a dezert na vyžiadanie aj vegetariánska alebo bezlepková strava (nutné nahlásiť CK)


Pláž:
kamienková pláž s pozvoľným vstupom do mora betónové móla určené na opaľovanie a slnenie sprchy (za poplatok), kabínky na prezliekanie ležadlá a slnečníky (za poplatok)


Šport a zábava:
vodné športy prenájom vodných bicyklov, vodných skútrov parasailing, surfing plavba na lodi spojená s potápaním tobogán na pláži (za poplatok) rušný spoločenský život v stredisku


Doprava:
individuálna alebo autobusová trasa vedie cez Maďarsko do Chorvátska cesta autobusom od slovenských hraníc trvá cca 12 hodín

Naša mienka:
Menší rodinný penzión neďaleko pláže je v našej ponuke už niekoľko sezón. Bonusom je blízkosť centra letoviska s množstvom obchodíkov, reštaurácií a kaviarní a hlavne cenovo veľmi výhodná ponuka.

*Oficiálny popis usporiadateľa zájazdu
 
 

Termíny zájazdov


V prípade záujmu o ponuku nás prosím kontaktujte: info@bigtravel.sk, 0915 / 841 757
 
 
Naposledy prezerané
Penzión Sidro  Penzión Sidro 115 €
SEO
1Chorvátsko | Severná Dalmácia | Vodice
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia