×
 
 
info@bigtravel.sk 0915 841 757

 

 
 
 
 
 
Úvod > Tipy na dovolenku > Oddych o akom snívate - rozmaznajte sa na Rhodose
 

Oddych o akom snívate - rozmaznajte sa na Rhodose

Dokonalý relax, luxus, radosť. Oddychujete na pokojnom mieste bez zbytočného hluku. Všade je príjemný a ochotný personál, ktorý sa príkladne stará o váš komfort. Deti sa zabávajú, pláž je nádherná a čistá. A vy si vychutnávate lúče slnka a šum morských vĺn.

Predstavujete si letnú dovolenkovú pohodu práve takto? Máme pre vás ideálny tip. Bezstarostnú dovolenku si užijete na Rhodose.

Dovolenka pre náročných

Pobyt na gréckom ostrove Rhodos vyhovuje aj náročným klientom, ktorí sa nemusia finančne obmedzovať. Síce v nadštandardných hoteloch až tak neušetríte, ale na oplátku dostanete mimoriadne kvalitné služby. Nájdete tu aj pokojnejšie destinácie, ktoré sú predpokladom na pohodlnú dovolenku s malým dieťaťom.

Rhodos, to je all inclusive dovolenka so všetkým, čo k nej patrí. Chutná kuchyňa, zdravá strava, spokojný oddych a pestrá ponuka služieb a aktivít. Ktoré hotely majú najlepšie referencie?

Hotely vás očaria bohatou ponukou

Jedným z najobľúbenejších hotelových rezortov je Hotel Lindos Princess 5*. Nájdete ho na juhovýchodnej strane ostrova. Práve táto časť pobrežia ponúka najlepšie podmienky na kúpanie. Zážitok z plávania a opaľovania tu nerušia ani veľké vlny, ani nepríjemný vietor. Piesočnato-kamenistá pláž má pozvoľný vstup do mora a je dostatočne dlhá.

Hotel disponuje wellness centrom, v ktorom si doprajete turecký kúpeľ, masáže, pobyt v saune či vírivke. Zaplávate si vo vonkajších aj vnútorných bazénoch. Deťom sú určené bazény so šmykľavkami. Nevynechajte pestré športové aktivity či celodenné kabaretné predstavenia. Tuzemskú atmosféru navodí grécky večer so živou hudbou.

Ak máte radi kultúrne pamiatky, môžete vyraziť do blízkeho historického mesta Lindos. Obávate sa, že vaše dieťa nezvládne výlet v horúčave? Využite ponuku hotelových opatrovateliek, ktoré vám deti spoľahlivo postrážia.

Práve služby pre deti sú veľkou devízou hotela. Pre vaše ratolesti tu pripravili detský miniklub, minidisko a ihrisko. Dokonalú zábavu zažijú s obľúbenými slovenskými animátormi.

Hotel Lindos Princess - Rhodos

 

Exkluzívny Hotel Pegasos Beach 4* sa nachádza na severovýchodnom pobreží Rhodosu, v pokojnej časti známeho letoviska s prekrásnou piesočnatou plážou. Vychutnáte si tu nadštandardné služby a pôsobivé dovolenkové atrakcie. Patrí k nim Water Park Faliraki, najväčší európsky akvapark. Tento novodobý grécky kolos vám pripraví nezabudnuteľné zážitky.

Súčasťou hotelového rezortu sú priestranné bazény, športoviská, nákupná zóna, ale aj sauna či á la carte reštaurácia. O zábavu pre deti sa postará medzinárodný animátorský tím alebo miniklub, ktorý disponuje detským ihriskom či bazénom so šmykľavkou.

hotel Pegasos Beach - Rhodos

 

Hotelový komplex Hotel Princess Andriana Resort And Spa 5* je pýchou juhovýchodného pobrežia. Toto pokojné ostrovné letovisko vyhovuje rodinám s menšími deťmi. Ponuka služieb vás naozaj dostane. Nájdete tu vonkajší aj vnútorný bazény, športoviská, amfiteáter či wellness centrum so saunami, vírivkami a tureckými kúpeľmi.

Večerné animačné programy sú vhodné pre deti aj dospelých. Deti môžu využiť aj detský bazén či ihrisko. A kým sa budú hrať v miestnom miniklube, doprajte si romantickú večeru v á la carte reštaurácii, ktorú máte v cene all inclusive pobytu.

hotel Andriana Princess - Rhodos

 

Rhodos za 500 eur? Dá sa to!

Chcete preskúmať krásy Rhodosu, ale nevyhovuje vám cena zájazdu? Sledujte termíny a vystihnite správny moment. Ak si objednáte first minute alebo last minute, nájdete luxusnú dovolenku na 8 dní aj za 500 eur. Cenovo najvýhodnejšie sú first minuty na neskoršie septembrové termíny.

Štandardom pri cestovaní na Rhodos je letecká doprava. Na Rhodos lietame z Bratislavy a Košíc. Let trvá približne 2 hodiny a 30 minút.

Túžite po luxusnej rodinnej dovolenke, na ktorej vám nebude nič chýbať? Vyberte si z ponuky hotelov na Rhodose a cestujte s BIGtravel!

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia