×
 
 
info@bigtravel.sk 0915 841 757

 

 
 
 
 
 
Úvod > Tipy na dovolenku > Nikdy sa nekončiaca lacná zábava jedine v Primorsku!
 

Nikdy sa nekončiaca lacná zábava jedine v Primorsku!

Ak hľadáte lacné, ale zároveň krásne miesto na dovolenku, Primorsko je to pravé pre vás! Ale to nie je všetko, toto miesto vám rozprúdi krv v žilách. O zábavu tu totiž nie je núdza.

Diskotéky, drinky a zábava. Primorsko vám ponúka miesto nielen na oddych, ale aj na večerné odreagovanie sa. Jedine tu zabudnete na všetky starosti, ktoré zostali na Slovensku, a užijete si niekoľko bezstarostných dní.

Primorsko je mesto ležiace na malom polostrove v juhovýchodnej časti Bulharska. Kúpať sa tu budete v teplom Čiernom mori a príjemnú klímu vám zaručia teploty počas leta, ktoré dosahujú 27 až 30° C. Nachádzajú sa tu dve pláže, ktorých dĺžka je viac ako 10 km. Milovníci morských vĺn si prídu na svoje, pretože je tu otvorené more. Výhodou je taktiež pozvoľný vstup do mora a pre odvážlivcov, samozrejme, aj nudistická pláž.

Primorsko

Budete sa cítiť lepšie ako doma

Táto oblasť je veľmi populárna u Slovákov aj Čechov, takže sa okolo vás bude ozývať rodná reč veľmi často. Česi a Slováci sem nechodia iba náhodou. Lákajú ich ešte nižšie ceny ako sú u nás. Našli tu totiž dovolenku, na ktorej sa nemusia finančne obmedzovať. Čo by ste napríklad povedali na veľké studené pivo za 0,80 eur? Pre porovnanie, v centre Bratislavy vás pivo vyjde približne 1,60 eur a máte ho bez pohľadu na more a piesku na pláži.

O tom, aká je dovolenka v Bulharsku lacná, sme písali v predošlom článku . Nájdete v ňom informácie o cenách za ubytovanie, jedlo, dopravu aj vodné športy.

Žiadna nuda počas dňa

Už sa vám nechce ležať na pláži? Nudiť sa nebudete, pretože môžete objavovať bulharskú zábavu. Veľký aquapark vám vylepší náladu a prinesie mnoho zážitkov. Okrem neho sa môžete zabaviť aj na kolotočoch a rôznych vodných atrakciách (vodný banán, lyže, skúter, parasailing, kitesurfing, windsurfing, let na rogale…).

Obľúbenci športu si môžu zahrať tenis alebo navštíviť fitness. Dámy sa potešia vodnej masáži, saune alebo kozmetickému salónu. Prípadne si môžete prihlásiť do potápačského kurzu pre začiatočníkov aj pokročilých. Známou miestnou atrakciou je tu aj „cestný vlak” s otvoreným vozňom. Premáva medzi Primorskom a mestom Kiten.

Aquapark

Nezabudnuteľný nočný život v Primorsku

Práve nočný život je to, čo láka mladých ľudí navštíviť Bulharsko. Bary, reštaurácie, párty, diskotéky, skvelé drinky...jednoducho všetko pre ten najlepší večer na pláži. O polnoci sa vonku premávajú húfy ľudí a nechystajú sa určite spať. Reštaurácie a bary sú plné a ponúkajú vám rôzne dobroty.

Potešia vás aj akcie na alkoholické drinky alebo aj na celé fľaše alkoholu. Počas takzvanej Happy Hour (Šťastná hodinka) nakúpite alkohol o niekoľko bulharských levov lacnejšie. Obľúbené sú bary Dance club Luxor alebo Tequila bar. Podnikov je tu ale veľké množstvo a všade sa určite zabavíte. Ak hľadáte romantiku, tú nájdete v malých kaviarničkách alebo vo vinárničkách.

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia