×
 
 
info@bigtravel.sk 0915 841 757

 

 
 
 
 
 
Úvod > Tipy na dovolenku > Letecká all inclusive dovolenka do 500 eur? Áno je to možné
 

Letecká all inclusive dovolenka do 500 eur? Áno je to možné

Podľa prieskumov je práve suma 500 eur najčastejším cenovým limitom, ktorý sme za leteckú all inclusive dovolenku ochotní zaplatiť. Je to možné splniť, ale má to svoje výhody aj nevýhody....asi ako všetko :-)

 

Chcem si pozrieť konkrétne ponuky

 

 

Ako kúpiť dovolenku v tejto cenovej relácii?

 

1. Ubytovanie mimo hlavnej budovy

Sú pobyty, ktoré sú  vyslovene nakombinované  tak, aby ste sa zmestili do tejto ceny. V tomto prípade čerpáte all inclusive služby v hoteli a ubytovaní ste v jeho blízkom okolí – v štúdiách, ktoré sú nižšej kategórie a sú vzdialené cca 100-200 metrov od hotela. Tieto ponuky sú vhodné pre klientov, ktorí si nepotrpia na luxusné ubytovanie a sú spokojní aj s jednoduchším ubytovaním v štúdiách, resp. vedia, že na ubytovaní nestrávia veľa času a radšej ušetrené peniažky minú na výlety alebo suveníry, či zábavu a zároveň majú stravovanie zabezpečené v kvalitnom hoteli. Mnohým klientom to práve naopak aj viac vyhovuje, sú v kľudnejšom prostredí, v menších domoch a súčasťou ubytovania je väčšinou aj kuchynka, čo ocenia hlavne rodiny s malými deťmi. Pozrite si výhodné kombinácie pobytov alebo zadajte Vaše požiadavky priamo do vyhľadávača.

dovolenkové štúdiá

2. Dovolenka mimo hlavnej sezóny

Ďalšia možnosť sú termíny mimo hlavnej sezóny. Pobyty sú často až o niekoľko stoviek eur lacnejšie ako v hlavnej sezóne. Takto cestujeme aj my cestovkári, pretože počas hlavnej sezóny je najsilnejší predaj a nie je možné dovolenkovať :-). Z vlastnej skúsenosti odporúčam dovolenku pred alebo po sezóne. Ceny sú nižšie, pláže sú prázdnejšie, celkovo je pokojnejšia atmosféra, počasie je stále veľmi dobré, dokonca mnohokrát príjemnejšie ako v hlavnej sezóne. A po sezóne sa aj suveníry a vlastne všetko ostatné dá kúpiť výhodnejšie, keďže tiež vedia, že o chvíľku sa sezóna končí a potrebujú predať tovar. Tu sa dá zároveň počkať aj na last minute cenu dovolenky a ušetriť druhý krát. Ideálne využiť kým nemáte školopovinné deti. Pozrite si našu last minute ponuku alebo jednoducho vyhľadajte presne podľa Vašich predstáv cez vyhľadávač.

pláž so slnečníkmi, lehátkami a vakmi

3. Výber menej navštevovanej destinácie

A posledná možnosť je vybrať si krajinu, ktorá nie je trendy alebo sú nejaké okolnosti, ktoré ľudí odrádzajú. Momentálne je to Egypt, Turecko Tunisko. Ak patríte medzi ľudí, pre ktorých je prioritou luxus za veľmi výhodnú cenu a viete pustiť z hlavy strachy a podobne, tak práve teraz sú ozaj veľmi luxusné rezorty prístupné za prijateľné ceny.

hotelový rezort na pláži

 

Ak by ste s výberom dovolenky potrebovali poradiť, neváhajte a ozvite sa nám, sme tu pre Vás - naše kontakty.

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia