×
 
 
info@bigtravel.sk 0915 841 757

 

 
 
 
 
 
Úvod > Iné > Čo je výhodnejšie? First minute vs. last minute
 

Čo je výhodnejšie? First minute vs. last minute

First minute

V poslednom období rastie klientela, ktorá si poctivo vyberá svoju dovolenku už v predstihu počas akcie first minute.

Ide väčšinou o rodiny s deťmi, ktoré uprednostňujú kvalitné služby, rodinné izby, hotely s dobrými referenciami, termíny v júli a auguste, tie najobľúbenejšie destinácie. Majú stanovený rozpočet, ale v prípade, že ich vysnívaný hotel je o čosi drahší tak sú ochotní si priplatiť. Výhodou je, že majú z čoho vyberať, majú čas sa rozhodnúť, nemusia robiť kompromisy a zároveň využijú výhodnú zľavu. Dnešná doba je veľmi náročná, uponáhľaná a práve dôkladne vybraná dovolenka Vám dovolí riadne si oddýchnuť, načerpať novú inšpiráciu a spomaliť, či naplno si užiť blízkosť svojich partnerov, detí a priateľov. Ak Vám tento popis sadol tak pre Vás je výhodnejšie kupovať dovolenku typu FIRST MINUTE.

Last minute

Akcie last minute sú obľúbené skôr u mladých ľudí, láka ich nízka cena, destinácia nie je až tak rozhodujúca, radi objavujú nové aj menej obľúbené destinácie. Nie sú viazaní presným dátumom dovolenky. Robí im radosť, že sa im podarilo nájsť vysokú zľavu a cestujú s adrenalínom ešte v ten deň. Najzaujímavejšie ponuky sa vyskytujú v júni a septembri. Ak radi spoznávate alebo chcete vyskúšať turistiku v prímorských krajinách tak rakúske cestovné kancelárie majú za veľmi výhodné ceny pobyty počas jari a jesene. Najobľúbenejšie sú Kréta, Malorka, Madeira, Kanárske ostrovy, Rodos a Turecko. Ak ste sa spoznali v tomto popise tak pre Vás bude LAST MINUTE dovolenka to pravé.

Rôzne iné akcie

Posledné roky je už v podstate nemožné kúpiť zájazd bez akcie. V každom období cestovné kancelárie lákajú klientov na rôzne zľavy napr. valentínska, deň matiek, deň detí, dobré vysvedčenie, bláznivý apríl a Vianočná zľava, ktorá je najvýhodnejšia - ide o kúpu dovolenky v predstihu, kedy môžete zároveň využiť zľavu first minute + vianočný bonus. Na našej stránke sú vždy uvádzané ceny vrátane všetkých týchto zliav.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia