×
 
 
info@bigtravel.sk 0915 841 757

 

 
 
 
 
 
Úvod > Tipy na dovolenku > Do Bulharska letecky už od 350 eur
 

Do Bulharska letecky už od 350 eur

Ktorá krajina je stálicou pre slovenských dovolenkárov? Jednoznačne Bulharsko! Jeho výhodou je aj bezpečnosť. O svoje pohodlie sa tam nemusíte báť. A samozrejme, hlavným pozitívom sú ceny. Letnú dovolenku v Bulharsku si naozaj užijete aj s tenšou peňaženkou.

Slovenskí turisti zvykli do Bulharska cestovať autobusom, prípadne individuálnou dopravou. V posledných rokoch však nastal obrat. Do popredia sa dostala letecká doprava. Presvedčte sa, že Bulharsko letecky sa skutočne oplatí.

Cena zájazdu poteší

Cestovali ste na dovolenku autobusom aj letecky a môžete porovnávať? Ktorá forma dopravy vám vyhovuje viac? 15-hodinová cesta autobusom unaví a otrávi každého dovolenkára už na začiatku. A čo je najhoršie? Rovnaká strastiplná strata času vás čaká aj na záver. Po výdatnej dovolenke sa tešíte na teplo domova, no nekonečná cesta s dlhými prestávkami odďaľuje váš cieľ.

Cesta lietadlom je oproti tomu hotový luxus. Je pohodlnejšia, bezpečnejšia a hlavne oveľa rýchlejšia.

Primorsko, Slnečné pobrežie či Zlaté piesky. Tieto letoviská patria k najobľúbenejším a sú ľahko dostupné leteckou dopravou. Cestovné kancelárie ponúkajú dovolenku v Bulharsku s letenkou v cene. Aké ceny môžete očakávať, keď sa na bulharské pobrežie vyberiete letecky s all inclusive službami?

8 dní – od 350 eur/osoba

11 a 12 dní – od 400 eur/osoba

Aké sú možnosti zábavy v bulharských destináciách? Užijete si tu vodné športy, tobogany či hotelové bazény. Mladšie ročníky preferujú miesta s bujarým nočným životom a plážovými diskotékami. Starší dovolenkári si radšej vyberú pokojnejšie letovisko s rodinnou atmosférou.

Ktoré slovenské letisko využijete?

Do Bulharska lietame zo štyroch slovenských letísk. Bratislava, Košice, Poprad a Sliač. Odkiaľ je to najlacnejšie? Na výbere letiska nezáleží. Aspoň z finančného hľadiska. Zo všetkých spomínaných letísk sa do Bulharska dostanete za rovnakú cenu.

Let do Bulharska trvá asi 90 minút. Potom nasleduje autobusový transfer. Jeho dĺžka závisí od konkrétnej destinácie. Počítajte zhruba s hodinkou navyše.

Ktoré termíny sú cenovo najvýhodnejšie?

Bulharsku sa oplatí uprednostniť all inclusive dovolenku. V spojení s leteckou dopravou je to najlepšia kombinácia. Najlacnejšie last minuty nájdete v termínoch na konci júna a augusta.

Ceny last minutov v 3* hoteli s all inclusive službami sú viac než prijateľné. Pohybujú sa od 350 eur/osoba na 8 dní. To je výborná ponuka, čo poviete?

Chcete si užiť lacnú a pohodovú dovolenku bez komplikácií? Vyberte si Bulharsko letecky a oddýchnite si s BIGtravel!

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia