×
 
 
info@bigtravel.sk 0915 841 757

 

 
 
 
 
 
Úvod > Tipy na dovolenku
 

Naše dovolenkové tipy:

 

 
 

Už viete kde si oddýchnete počas Veľkej noci?

Bude to relax na horách, spoznávanie a zábava v európskych metropolách alebo už túžite po mori a slniečku?

Tento rok bola ozajstná zima, ktorú sme si užili a už sa opäť tešíme ako nás prebudí k životu príjemné jarné slniečko, ktoré zobúdza aj naše cestovateľské plány. A my máme pre Vás zopár skvelých nápadov ako stráviť voľné dni počas Veľkej noci.

Celý článok...
 

Letecká all inclusive dovolenka do 500 eur? Áno je to možné

Podľa prieskumov je práve suma 500 eur najčastejším cenovým limitom, ktorý sme za leteckú all inclusive dovolenku ochotní zaplatiť. Je to možné splniť, ale má to svoje výhody aj nevýhody....asi ako všetko :-)

Celý článok...
 

Valentínske dovolenkovanie

Pre všetkých, ktorí si zakúpia dovolenku zo  najneskôr do 17.2.2017, máme pripravené milé prekvapenie. Pri online rezervácii prosím uveďte do poznámky heslo „Valentínske dovolenkovanie“ a prekvapenie je Vaše.

Celý článok...
 

Ako zostať vo forme a cvičiť aj počas dovolenky

Ste aj vy ten typ, ktorý celý rok poctivo cvičí, zdravo sa stravuje, ale počas dovolenky na všetko zabudne? Zima je obdobie nielen aktívnych lyžovačiek, ale aj exotických dovoleniek s vylihovaním na pláži.

Celý článok...
 

Nikdy sa nekončiaca lacná zábava jedine v Primorsku!

Ak hľadáte lacné, ale zároveň krásne miesto na dovolenku, Primorsko je to pravé pre vás! Ale to nie je všetko, toto miesto vám rozprúdi krv v žilách. O zábavu tu totiž nie je núdza.

Celý článok...
 

Sardínia to nie sú len vily celebrít ale aj poriadny adrenalín

Sardínii sa hovorí aj „Európsky Karibik”. Pláže sú tu romantické a more priezračné s tónom smaragdovej farby. Veľmi sa tu páči aj viacerým svetovým celebritám.

Celý článok...
 

Lacná dovolenka je tá v Bulharsku!

Hľadáte dovolenku, ktorú si užijete tak ako treba, ale za menej peňazí? Práve Bulharsko vám splní vaše prianie. Slovákmi už rokmi overená a obľúbená dovolenková destinácia čaká aj na vás.

Celý článok...
 

Chcete spoznať krásy Grécka autom? Na tieto veci pozor!

Veľa turistov, ktorí zavítajú do Grécka, si radi požičajú skútre alebo autá a hor sa na výlet. Možno ste ale doteraz nevedeli, čo všetko si také šoférovanie v Grécku vyžaduje.

Celý článok...
 

Dovolenka v Chorvátsku nie je iba o mori. Objavte vnútrozemie

Dovolenka v Chorvátsku je stále atraktívnejšou. Nielen kvôli bezpečnej krajine a krásnemu priezračnému moru, ale aj vďaka možnostiam obdivovať vnútrozemie. Za pár hodín toho v Chorvátsku objavíte naozaj mnoho. Nechajte sa inšpirovať našimi tipmi.

Celý článok...
 

Oddych o akom snívate - rozmaznajte sa na Rhodose

Dokonalý relax, luxus, radosť. Oddychujete na pokojnom mieste bez zbytočného hluku. Všade je príjemný a ochotný personál, ktorý sa príkladne stará o váš komfort. Deti sa zabávajú, pláž je nádherná a čistá. A vy si vychutnávate lúče slnka a šum morských vĺn.

Celý článok...
 

Do Bulharska letecky už od 350 eur

Ktorá krajina je stálicou pre slovenských dovolenkárov? Jednoznačne Bulharsko! Jeho výhodou je aj bezpečnosť. O svoje pohodlie sa tam nemusíte báť. A samozrejme, hlavným pozitívom sú ceny. Letnú dovolenku v Bulharsku si naozaj užijete aj s tenšou peňaženkou.

Celý článok...
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia