info@bigtravel.sk 0915 841 757

 

 
 
 
 
 
 

Hotel Alba 

Chorvátsko | Severná Dalmácia | Sveti Filip i Jakov

Popis produktu

 
 
Základné info
Vzdialenosť od pláže:100 m
Vzdialenosť od centra:500 m
Typ pláže:okruhliaková
WiFi / internet:Áno
Detské ihrisko:Áno
Miniklub:Áno
Ubytovanie*
Hotel Alba

Popis lokality:
Prímorské mestečko Sv. Filip i Jakov, vzdialené len 3 km od Biogradu nad Morom, sa rozprestiera na pobreží Pašmanského kanála. Je pravou perlou Biogradskej riviery, ktorá sa pýši množstvom skrytých a tichých zátok. Pláž Iza banja v centre letoviska bola ocenená  tzv. Modrou vlajkou. Atraktívnosť prostredia zvyšuje aj blízkosť Kornatského súostrovia - miesta mnohých výletov a jachtárskeho raja.  Mestečko s historickým  nádychom, peknými parkami, mediteránskou klímou a krištáľovo čistým morom, ponúka ideálne podmienky pre strávenie príjemnej rodinnej dovolenky.

Ubytovanie:
Hotelový komplex Alba pozostávajúci z hlavnej budovy a apartmánov sa nachádza v pokojnom prostredí, asi 500m od centra malebného dalmatínskeho mestečka Sv. Filip i Jakov. Celý areál je umiestnený pri kamienkovej pláži.


Vzdialenosti

pláž 100 m

centrum 500 m

nákupné možnosti 100 m


Vybavenie hotela:

národná kategorizácia (***) recepcia WiFi v celom areáli hotela (zdarma) reštaurácia, terasa, plážová reštaurácia á la carte, aperitív bar obchod nestrážené parkovisko


Ubytovanie:

dvojlôžkové izby, možnosť jednej prístelky izby na morskú stranu (za príplatok) rodinné izby (FAM) - spálňa s manželskou posteľou, izba s rozkladacím dvojlôžkom, balkón na morskú stranu (povinný príplatok), malá predsieň s kuchynským kútom izby pre handicapované osoby TV/SAT, telefón, trezor, chladnička, stropný ventilátor vlastné sociálne zariadenie balkón WiFi (zdarma)


Stravovanie:
polpenzia, raňajky a večere podávané formou bufetových stolov

Pláž:
kamienková pláž s pozvoľným vstupom do mora (vhodná pre deti aj neplavcov) slnečníky a ležadlá na pláži (za poplatok) na pláži reštaurácia s tanečnou terasou (zábavné večery)


Šport a zábava:
animačný program pre deti a dospelých každý deň okrem soboty (júl - august), športový program, mini klub pre deti od 4 do 12 rokov) tenisové kurty, plážový volejbal vodné športy na pláži požičovňa vodných bicyklov kultúrny program v meste


Doprava:
individuálna alebo autobusová trasa vedie cez Maďarsko do Chorvátska cesta autobusom od slovenských hraníc trvá cca 12 hodín

Naša mienka:
Veľmi obľúbený hotel, ktorý je súčasťou dovolenkového komplexu. Moderne zariadené izby, príjemné prostredie, animačný program, milý personál, možnosti športových aktivít, blízkosť pláže a centra letoviska a k tomu výborná cena, tvoria z hotela „bestseller“ v našej ponuke.

*Oficiálny popis usporiadateľa zájazdu
 
 

Termíny zájazdov


V prípade záujmu o ponuku nás prosím kontaktujte: info@bigtravel.sk, 0915 / 841 757
 
 
Naposledy prezerané
Hotel Alba  Hotel Alba 315 €
SEO
1Chorvátsko | Severná Dalmácia | Sveti Filip i Jakov
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia