info@bigtravel.sk 0915 / 841 757

 

 
 
 
 
 
 

Hotel Južno More 

Čierna Hora | Sutomore | Sutomore

 
 
Zájazd*
Úvod:
Obľúbený hotel s výbornou polohou, ktorý sa nachádza priamo na pláži v rušnom letovisku Sutomore na známej sutomorskej pláži v časti Barskej Riviéry. Do centra Sutomore je to cca 450 m. Pozdĺž pláže vedie promenáda, ktorá ponúka široké možnosti nákupov v obchodoch so suvenírmi, v butikoch či zlatníctvach. Taktiež ponúka aj bohatú ponuku miestných reštaurácií a kaviarní. Piesočnato-okruhliaková pláž s pozvoľným vstupom do mora sa nachádza priamo pri hoteli. Na pláži sa nachádzajú sprchy, plážové reštaurácie a bary, zábavné nafukovacie vodné atrakcie. Hotel má výbornú východiskovú polohu pre výlety po krajine. Hranice Albánska sú len 35 km vzdialené od hotela.

Vybavenie:
reštaurácia s terasou, parkovisko zadarmo, WiFi-na recepcii, vodné športy a atrakcie na pláži za poplatok. Plážový set na pláži za poplatok.

Ubytovanie:
klimatizované 2-lôžkové izby s možnosťou 1 prístelky alebo 2-lôžkové bungalowy, kúpeľňa (sprcha, WC), chladnička, balkón alebo terasa s posedením, SAT-TV a WiFi na recepcii, možnosť zapožičania si fénu a žehličky na recepcii. Na vyžiadanie izby 2+2 s výhľadom do parku.

Stravovanie:
hotel sa ponúka s plnou penziou.

Oficiálna kategória:
**

Naše hodnotenie:

***+: výborný východiskový bod pre rodiny s deťmi. Výborný východiskový bod pre fakultatívne výlety, krásna pláž priamo pred hotelom, príjemná dovolenková atmosféra. Odporúčame všetkým vekovým kategóriám.


Oficiálna stránka hotela:


Ubytovanie*
Hotel Južno More
*Oficiálny popis usporiadateľa zájazdu

Sutomore

- vzdialenosť od letiska (Podgorica) – 40 km

Obľúbené malé pokojnejšie letovisko na juhu krajiny medzi mestami Bar a Petrovac. Známe je najmä pre svoju 2,5 km dlhú piesočnatú pláž, ktorá je ideálna najmä pre rodiny s deťmi a krištáľovo priezračnú vodou. Piesok na pláži je rovnako známy aj pre svoje liečebné účinky, najmä pri liečbe reumatizmu. Neďaleká pláž Canj je jednou z najkrajších okruhliakových pláží krajiny. Okrem nádherných pláží je tu možné nájsť aj niekoľko historických pamiatok ako benátska pevnosť Haj-Nehaj, kláštor Ratac, kostol sv. Dimitriho a kostol sv. Fekla. Vďaka železnici, ktorá ním vedie, je stredisko obľúbené aj u domácich obyvateľov a Srbov.

Turistický sprievodca Čiernou Horou

 
 

Termíny zájazdov


Žiadne termíny nie sú k dispozícií, kontaktujte nás...
 
 
Naposledy prezerané
Hotel Južno More  Hotel Južno More 424 €
1Čierna Hora | Sutomore | Sutomore
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia