info@bigtravel.sk 0915 841 757

 

 
 
 
 
 
 

Hotel Adria 

Čierna Hora | Bar | Šušanj

Popis produktu

 
 
Základné info
Vzdialenosť od pláže:400 m
Typ pláže:kamienková
WiFi / internet:Áno
Ubytovanie*
Hotel Adria
Úvod:
Tento príjemný a rodinne pôsobiaci hotel, sa náchádza 400 metrov od krásnej kamienkovej pláže, v pokojnej časti letoviska Šušanj. Na rozľahlú pláž s krištáľovo čistým morom sa môžete pohodlne a zadarmo zviezť hotelovým minibusom, ktorý premáva niekoľkokrát denne. Oddýchnite si v hotelovej záhrade, v tieňoch figovníkových stromov a viniča a užijete si priateľký personál, ktorý sa o vás bude starať počas celého pobytu. Nákupné možnosti, bary a reštaurácie so stredomorskou, ale i medzinárodnou kuchyňou sa nachádzajú v blízkosti hotela.

Vybavenie:
vstupná hala s recepciou, hlavná reštaurácia s priestrannou terasou obklopenou zeleňou, WiFi, úschovňa batožín, parkovisko.

Ubytovanie:
klimatizované izby pre 2-4 osoby alebo zrekonštruované apartmány (na vyžiadanie), kúpeľňa (sprchový kút, WC), SAT-TV, chladnička, balkón.

Stravovanie:
hotel sa ponúka s polpenziou.

Oficiálna kategória:
**

Naše hodnotenie:
**: priateľký a rodinne pôsobiaci hotel s výbornou polohou, v príjemnom a kľudnom prostredí, poteší každého návštevníka. Vhodný je nielen pre rodiny s deťmi, ale aj pre mladých.

*Oficiálny popis usporiadateľa zájazdu

Bar

- vzdialenosť od letiska (Podgorica) –  46 km

Prímorské letovisko na juhu krajiny, z ktorého sa v posledných rokoch stalo obľúbené miesto dovolenkárov. Rovnako tak je aj hlavným prístavom krajiny s pravidelným lodným spojením s neďalekým Talianskom. Na rozdiel od severnejších letovísk bol dlhodobo pod vplyvom Turkov, ktorých vplyv je v meste stále cítiť – prevažujú mešity nad kostolmi a budovy sú postavené v prevažne otomanskom štýle. V meste a jeho blízkom okolí sa nachádza viacero menších či väčších pláží, ktoré sú prevažne piesočnaté. Nájdu sa tu však aj štrkové pláže, napr. na severozápade mesta. Obľubujú ho najmä mladí ľudia a milovníci zábavy, keďže patrí medzi najživšie mestá v okolí s množstvom barov, diskoték a reštaurácií. Počas leta sa tu organizujú rôzne akcie a festivaly pod holým nebom.

Turistický sprievodca Čiernou Horou

 
 

Termíny zájazdov


V prípade záujmu o ponuku nás prosím kontaktujte: info@bigtravel.sk, 0915 / 841 757
 
 
Naposledy prezerané
Hotel Adria  Hotel Adria 199 €
SEO
1Čierna Hora | Bar | Šušanj
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia