info@bigtravel.sk 0915 841 757

 

 
 
 
 
 
 

Villa Sveti Dimitr 

Bulharsko | Sozopol | Sozopol

Popis produktu

 
 
Základné info
Vzdialenosť od pláže:70 m
Vzdialenosť od centra:800 m
Vzdialenosť od letiska:35 km
Typ pláže:piesočnatá
WiFi / internet:Áno
Ubytovanie*
Villa Sveti Dimitr

Popis, poloha:
Nová rodinná vila stojí v novodokončenej časti Sozopolu, 70 metrov od pláže. V blízkosti sa nachádzajú reštaurácie. Od novej časti Sozopolu s obchodmi je vzdialená asi 800 metrov.

Vybavenie:
V areáli je záhrada s krbom a možnosťou posedenia, vlastné parkovisko. V blízkosti je reštaurácia Flamingo. Novo zariadené izby sú vybavené klimatizáciou, minibarom, káblovou televíziou, vlastným sociálnym zariadením a balkónom. V areáli vily je prístup WI-FI internetu. Vo vile sa nachádza aj luxusne zariadený apartmán s plne vybavenou kuchyňou a dvoma spálňami. Izby s výhľadom na more sú za doplatok 2€/osoba/deň.

Ubytovanie:
Moderne vybavené izby s vlastným sociálnym zariadením, TV/SAT, klimatizáciou a balkónom. Na izbách sú hosťom k dispozícii rýchlovarne kanvice. 2 dospelí, 2 dospelí+1dieťa, 2 dospelí+2 deti, 3 dospelí,3 dospelí+1dieťa, 4 dospelí-apartmán, 4dospelí+1 dieťa

Stravovanie:
individuálne v okolitých reštauráciach

Šport, zábava:
Vodné športy a windsurfing na pláži, bazén na pláži, ležadlá a slnečníky za poplatok, množstvo obchodov, reštaurácií, kaviarní, diskoték a iných atrakcií pre deti i dospelých.

Poznámka:
Pri individuálnej doprave si môžte sami zvoliť deň nástupu a dľžku svojho pobytu. Voľné izby si overte priamo v cestovnej kancelárii.

Názor CK:
Vila Sveti Dimitr - Váš druhý domov

V rodinnej vile nájdete domácke zázemie. Od pláže ste iba 70 metrov. Klimatizovaným izbám nechýba nič, čo hľadáte v iných hoteloch. V záhrade si môžete posedieť a zapáliť v krbe, k dispozícii je vám parkovisko. Do novej časti Sozopolu s obchodmi je to necelých desať minút pešo. jednoducho, cíťte sa ako doma!

*Oficiálny popis usporiadateľa zájazdu
Fotogaléria
hotel image hotel image hotel image hotel image hotel image hotel image hotel image

Sozopol

- vzdialenosť od letiska (Burgas) - 35 km

Letovisko Sozopol sa nachádza v krásnej zátoke na juhu bulharského pobrežia. Historické mestečko, jedno z najstarších pobrežných miest krajiny, ktoré bolo založené Grékmi v 7. storočí pred Kristom. Rozdelené je na 2 časti - starú v severnej časti letoviska s kľukatými uličkami a drevenými domčekmi a novú v južnej časti s krásnou plážou a modernými hotelmi.

Každoročne sa tu v lete konajú bezplatné koncerty a kultúrne akcie, ktoré priťahujú množstvo turistov aj z okolitých oblastí. Na jeho okraji sa nachádzajú aj vyhľadávané kempingy.

Turistický sprievodca Bulharskom

 
 

Termíny zájazdov


V prípade záujmu o ponuku nás prosím kontaktujte: info@bigtravel.sk, 0915 / 841 757
 
 
Naposledy prezerané
Villa Sveti Dimitr  Villa Sveti Dimitr 176 €
SEO
1Bulharsko | Sozopol | Sozopol
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia