info@bigtravel.sk 0915 841 757

 

 
 
 
 
 
 

Hotel St.Valentine 

Bulharsko | Slnečné pobrežie | Slnečné pobrežie

Popis produktu

 
 
Základné info
Vzdialenosť od pláže:300 m
Vzdialenosť od centra:100 m
Vzdialenosť od letiska:35 km
Typ pláže:piesočnatá
WiFi / internet:Áno
Bazén:Áno
Detské ihrisko:Áno
Ubytovanie*
Hotel St.Valentine

Poloha:
cca 300 m od širokej piesočnatej pláže, v severnej časti letoviska, blízko centra mesta. Vzdialenosť od letiska v Burgase je 35 km.

POPIS
našimi aj zahraničnými klientmi veľmi obľúbený, udržiavaný a klimatizovaný hotel v príjemnej, menej rušnej časti strediska. Hotel má na cestovateľských portáloch veľmi dobré recenzie.

VYBAVENIE A ĎALŠIE SLUŽBY
vstupná hala, recepcia (trezor na recepcii za poplatok), reštaurácia, lobby bar, vonkajšia terasa, bazén, výťah, menšie detské ihrisko.

UBYTOVANIE
Typy izieb:
• štandardné dvojlôžkové klimatizované izby s možnosťou 1 - 2 prísteliek (rozťahovacie dvojkreslo – nutné zvážiť komfort pri ubytovaní 2 detí). • štúdiá s 2 lôžkami a rozťahovacím gaučom pre 1 - 2 deti s kuchynským kútom vybaveným základným riadom sú na vyžiadanie.
Vybavenie:
klimatizácia, kúpeľňa, sociálne zariadenie, sušič na vlasy, SAT TV, telefón, chladnička a balkón.

STRAVOVANIE
polpenzia formou švédskych stolov bez nápoja (večere: 2 - 3 šaláty, polievka, 2 - 3 hlavné jedlá, prílohy, dezert/ovocie).

PLÁŽ
piesočnatá pláž. Slnečníky a ležadlá sú pri bazéne zadarmo, na pláži za poplatok.

 
Šport a zábava:
mnoho možností v centre Slnečného pobrežia, karaoke, diskotéky, prechádzky, nákupy, aquapark, vodné športy na pláži, fakultatívne výlety.  


INTERNET
Wi-Fi pripojenie v priestoroch recepcie je zadarmo.

Názor CK:
veľkou konkurenčnou výhodou hotela je fakt, že má v cene zahrnuté raňajky a večere formou švédskych stolov za cenu hotelov, ktoré majú v cene iba raňajky. Aj keď prevláda názor, že v Bulharsku sa dá lacno najesť kdekoľvek, s rastúcim dopytom a počtom turistov to už prestáva byt pravidlom a na stravovanie môžete minút čoraz väčšiu časť Vášho rozpočtu. Od prvej chvíle, kedy sme hotel navštívili nás upútal moderným dizajnom (vrátane pekných sociálnych zariadení) a príjemnou reštauráciou. Majiteľka hotela úzkostlivo dbá o čistotu, otvorená terasa s pool barom a bazénom sú príjemným miestom na večerné posedenia. Hoci je situovaný v centre Slnečného pobrežia, nemusíte sa však obávať hluku, ako je tomu v hoteloch situovaných bližšie k pláži.

KOMU TENTO HOTEL ODPORÚČAME?
Hotel je vhodný pre tých dovolenkárov, ktorým neprekáža krátka prechádzka na pláž, ale chcú mat zabezpečené stravovanie a kvalitné ubytovanie v priestranných dobre vybavených izbách s možnosťou ubytovať aj 4-členné rodiny.

OFICIÁLNE HODNOTENIE ***

Základná cena zahŕňa:
- 7x ubytovanie s polpenziou
- letenka na trase Košice - Burgas - Košice, - zákonné poistenie insolventnosti, - delegát, - DPH. Dieťa do 2 rokov bez nároku na služby - ZADARMO.

Základná cena nezahŕňa:
- servisné poplatky (letiskové a bezpečnostné poplatky, transfer):   189,00 € osoba nad 2 roky     45,00 € dieťa do 2 rokov   - pobytová taxa: 10,00 € osoba nad 2 roky / pobyt - palivový príplatok: 0,00 € / osoba nad 2 roky - komplexné cestovné poistenie UNION A1: 2,50 € / osoba / deň   alebo komplexné cestovné poistenie UNION A1 EXTRA: 2,90 € / osoba / deň

*Oficiálny popis usporiadateľa zájazdu
Fotogaléria
hotel image hotel image

Slnečné pobrežie

- vzdialenosť od letiska (Burgas) - 30 km

Slnečné pobrežie je najobľúbenejšie a najnavštevovanejšie bulharské letovisko. Nachádza sa 30 km od letiska v Burgase pri krásnej piesočnatej 8 km dlhej pláži s pozvoľným vstupom do mora. Svojou čistotou bola ocenená už niekoľkokrát modrou vlajkou. Sú tu všetky možné druhy vodných športov a detských atrakcií. V blízkom okolí sú vybudované 2 aquaparky, safari. Možnosť zapožičania auta alebo motorky je samozrejmosťou.

Pozdĺž pláže sa nachádza promenáda s barmi, reštauráciami a diskotékami, kde si užijete bohatý nočný život. V hlavnej sezóne sa tu koná množstvo kultúrnych podujatí a rôznych koncertov.

Slnečné pobrežie susedí s historickým mestečkom Nesebar, ktoré je najvyhľadávanejším turistickým cieľom v Bulharsku. Mestá sú prepojené pobrežnou promenádou s dĺžkou cca 5 km. Spojenie zabezpečujú pravidelné autobusové linky prípadne obľúbený prázdninový vláčik.

Vzdialenosti

  • cca 30 km od letiska v Burgase
  • cca 5 km Nesebar
  • cca 1300 km zo Slovenska

Pláže

  • 8 km dlhá piesočná široká pláž s pozvoľným vstupom s množstvom atrakcií

Pláž Slnečné pobrežie

 

Video Slnečné pobrežie

 

Turistický sprievodca Bulharskom

 
 

Termíny zájazdov


V prípade záujmu o ponuku nás prosím kontaktujte: info@bigtravel.sk, 0915 / 841 757
 
 
Naposledy prezerané
Hotel St.Valentine  Hotel St.Valentine 189 €
SEO
1Bulharsko | Slnečné pobrežie | Slnečné pobrežie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia