[email protected] 0915 841 757

 

 
 
 
 
 
 

Hotel Majestic Beach Resort 

Bulharsko | Slnečné pobrežie | Slnečné pobrežie

Popis produktu

 
 
Základné info
Vzdialenosť od pláže:0 m
Vzdialenosť od centra:2 km
Vzdialenosť od letiska:30 km
Typ pláže:piesočnatá
WiFi / internet:Áno
Fitness:Áno
Bazén:Áno
Detský bazén:Áno
Detské ihrisko:Áno
Miniklub:Áno
Ubytovanie*
Hotel Majestic Beach Resort

Rozsiahly hotelový komplex Majestic Beach Resort priamo na pláži sa môže pochváliť nie len výbornou polohou, ale aj kvalitnými službami a príjemnou atmosférou so srdečným personálom a všadeprítomnou pohostinnosťou.


Poloha:
Hotel je situovaný priamo pri pláži v severnej časti Slnečného Pobrežia. Najbližšie nákupné možnosti sú nielen priamo v hoteli, ale aj v jeho tesnej blízkosti. Večer sa promenáda lemujúca celé stredisko zaplní obchodíkmi a stánkami so suvenírmi. Od samotného centra Slnečného Pobrežia je rezort vzdialený približne 2 km a od medzinárodného letiska v Burgase necelých 38 km.

Vybavenie:
12- poschodová hlavná budova, 2 vedľajšie budovy, 14 výťahov, 734 izieb, lobby s WiFi, konferenčná miestnosť, hlavná reštaurácia, 2 a´la carte reštaurácie (bulharská, stredomorská), 5 barov, 2 bazény, ležadlá a slnečníky pri bazéne zadarmo, detský bazén, detské ihrisko, miniklub (4 – 12r.), minidisco, denné a večerné animácie, plážový volejbal, fitnes, stolný tenis. Za poplatok: Spa, turecké kúpele, sauna, jacuzzi, masáže, minigolf, tenisový kurt, mini futbal, požičovňa áut, biliard.

Ubytovanie:
2- lôžkové štandardné izby s možnosťou 1 prístelky (25 m2), za deti sú v tomto hoteli považované osoby mladšie ako 12r., štúdiá (miestnosť so základným kuchynským vybavením, max. 2+2), apartmány (2 miestnosti so základným kuchynským vybavením, max. 2+2), bezbariérové izby, centrálna klimatizácia, TV, trezor, WiFi, káblové pripojenie na internet, kúpeľňa, sprcha/vaňa, sušič na vlasy, detská postielka na vyžiadanie. Za poplatok: minibar.

Stravovanie:
Polpenzia formou bufetu, raňajky 07:30 - 10:00, večere 18:00 - 19:30, 20:00 - 21:30, nápoje k večeri (voda, nealko nápoj. víno, pivo). Za poplatok: lobby bar, baz pri bazéne, a´la carte reštaurácia (rezervácia nutná vopred).

Pláž:
Hotel je situovaný pri piesočnatej pláži, na ktorú sa dostanete prechodom cez miestnu komunikáciu. Hotelovým hosťom sú k dispozícii ležadlá, matrace, slnečníky a vodné športy za poplatok.

*Oficiálny popis usporiadateľa zájazdu

Slnečné pobrežie

- vzdialenosť od letiska (Burgas) - 30 km

Slnečné pobrežie je najobľúbenejšie a najnavštevovanejšie bulharské letovisko. Nachádza sa 30 km od letiska v Burgase pri krásnej piesočnatej 8 km dlhej pláži s pozvoľným vstupom do mora. Svojou čistotou bola ocenená už niekoľkokrát modrou vlajkou. Sú tu všetky možné druhy vodných športov a detských atrakcií. V blízkom okolí sú vybudované 2 aquaparky, safari. Možnosť zapožičania auta alebo motorky je samozrejmosťou.

Pozdĺž pláže sa nachádza promenáda s barmi, reštauráciami a diskotékami, kde si užijete bohatý nočný život. V hlavnej sezóne sa tu koná množstvo kultúrnych podujatí a rôznych koncertov.

Slnečné pobrežie susedí s historickým mestečkom Nesebar, ktoré je najvyhľadávanejším turistickým cieľom v Bulharsku. Mestá sú prepojené pobrežnou promenádou s dĺžkou cca 5 km. Spojenie zabezpečujú pravidelné autobusové linky prípadne obľúbený prázdninový vláčik.

Vzdialenosti

  • cca 30 km od letiska v Burgase
  • cca 5 km Nesebar
  • cca 1300 km zo Slovenska

Pláže

  • 8 km dlhá piesočná široká pláž s pozvoľným vstupom s množstvom atrakcií

Pláž Slnečné pobrežie

 

Video Slnečné pobrežie

 

Turistický sprievodca Bulharskom

 
 

Termíny zájazdov


V prípade záujmu o ponuku nás prosím kontaktujte: [email protected], 0915 / 841 757
 
 
Naposledy prezerané
Hotel Majestic Beach Resort  Hotel Majestic Beach Resort 709 €
SEO
1Bulharsko | Slnečné pobrežie | Slnečné pobrežie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia