info@bigtravel.sk 0915 841 757

 

 
 
 
 
 
 

Hotel Continental Happy Land

Bulharsko | Slnečné pobrežie | Slnečné pobrežie

Popis produktu

 
 
Základné info
Vzdialenosť od pláže:200 m
Vzdialenosť od centra:1 km
Vzdialenosť od letiska:30 km
Typ pláže:piesočnatá
WiFi / internet:Áno
Bazén:Áno
Detský bazén:Áno
Detské ihrisko:Áno
Ubytovanie*
Hotel Continental Happy Land
Poloha:
200 m od piesočnatej pláže a cca 30 m od piesočnatých dún. Hotel sa nachádza v pokojnejšej južnej časti strediska Slnečné Pobrežie s výbornou dostupnosťou (turistické vláčiky, miestna doprava resp. peši) do historického mesta Nesebar i do centra Slnečného pobrežia. Letisko v Burgase je vzdialené cca 35 km.

POPIS
príjemný, jednoduchší, hotelový komplex renovovaný v roku 2017 pozostáva z dvoch budov a je situovaný vo veľkej záhrade.

VYBAVENIE A ĎALŠIE SLUŽBY
vstupná hala, recepcia, úschovňa batožiny, trezor (za poplatok), reštaurácia, terasa, bar pri bazéne, bazén, detský bazén, záhrada, detské ihrisko, konferenčná miestnosť, javisko na denné aj večerné programy, volejbalové a basketbalové ihrisko, mini futbal, herňa.

UBYTOVANIE
Typy izieb:
• klimatizované štandardné dvojlôžkové izby s možnosťou 1 - 2 prístelky (rozťahovacie kreslo).
Vybavenie:
klimatizácia, kúpeľňa, sociálne zariadenie, SAT TV, chladnička, balkón. Detská postieľka na vyžiadanie za poplatok.

STRAVOVANIE
raňajky, za príplatok polpenzia
alebo za príplatok
light all inclusive: raňajky, obedy a večere sú podávané formou bufetu. V rámci light all inclusive sa počas obedu a večere podáva víno a pivo.

PLÁŽ
dlhá piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora. Slnečníky a ležadlá pri bazéne sú zadarmo na pláži za poplatok.

INTERNET
Wi-Fi pripojenie v časti recepcie je zadarmo na izbách za poplatok.

ŠPORT A ZÁBAVA
využitie športovísk v areáli hotela, možnosť fakultatívnych výletov a zábava v centre strediska.

OFICIÁLNE HODNOTENIE **

Názor CK:
Cenovo dostupná alternatíva dovolenky so zabezpečenou celodennou stravou a nápojmi je zároveň veľmi blízko pláže. Hoci je budova hotela staršieho dáta, majitelia každoročne investujú a renovujú spoločné priestory i vybavenie izieb. Veľkou výhodou je i fakt, že sa z hotela môžete miestnou dopravou alebo peši dostať za zábavou a nákupmi aj do centra Slnečného pobrežia ale i do „starého Nesebaru“.

KOMU TENTO HOTEL ODPORÚČAME?
Hotel odporúčame najmä klientom, ktorí majú radi voľnosť, rozľahlý areál hotela a príjemnú uvoľnenú rodinnú atmosféru. Do ponuky sme ho zaradili pre tých, ktorí chcú mat postarané o celodennú stravu a nápoje za dobrú cenu. Hotelová reštaurácia je renovovaná, na obed, alebo drink si môžete odskočiť z neďalekej pláže iba v plavkách. V dostatočne veľkom areáli hotela s bazénmi a veľkými ihriskami sa môžu Vaše deti, alebo aj Vy bez obáv a obmedzení vybehať. Pokiaľ sú však Vaše nároky na ubytovací štandard vyššie, vyberte si hotel vo vyššej cenovej kategórii.

Základná cena zahŕňa:
- 7x ubytovanie s raňajkami
- letenka na trase Košice - Burgas - Košice, - zákonné poistenie insolventnosti, - delegát, - DPH. Dieťa do 2 rokov bez nároku na služby - ZADARMO.

Základná cena nezahŕňa:
- servisné poplatky (letiskové a bezpečnostné poplatky, transfer):   189,00 € osoba nad 2 roky     45,00 € dieťa do 2 rokov   - pobytová taxa: 10,00 € osoba nad 2 roky / pobyt - palivový príplatok: 0,00 € / osoba nad 2 roky - komplexné cestovné poistenie UNION A1: 2,50 € / osoba / deň   alebo komplexné cestovné poistenie UNION A1 EXTRA: 2,90 € / osoba / deň
*Oficiálny popis usporiadateľa zájazdu
Fotogaléria
hotel image

Slnečné pobrežie

- vzdialenosť od letiska (Burgas) - 30 km

Slnečné pobrežie je najobľúbenejšie a najnavštevovanejšie bulharské letovisko. Nachádza sa 30 km od letiska v Burgase pri krásnej piesočnatej 8 km dlhej pláži s pozvoľným vstupom do mora. Svojou čistotou bola ocenená už niekoľkokrát modrou vlajkou. Sú tu všetky možné druhy vodných športov a detských atrakcií. V blízkom okolí sú vybudované 2 aquaparky, safari. Možnosť zapožičania auta alebo motorky je samozrejmosťou.

Pozdĺž pláže sa nachádza promenáda s barmi, reštauráciami a diskotékami, kde si užijete bohatý nočný život. V hlavnej sezóne sa tu koná množstvo kultúrnych podujatí a rôznych koncertov.

Slnečné pobrežie susedí s historickým mestečkom Nesebar, ktoré je najvyhľadávanejším turistickým cieľom v Bulharsku. Mestá sú prepojené pobrežnou promenádou s dĺžkou cca 5 km. Spojenie zabezpečujú pravidelné autobusové linky prípadne obľúbený prázdninový vláčik.

Vzdialenosti

  • cca 30 km od letiska v Burgase
  • cca 5 km Nesebar
  • cca 1300 km zo Slovenska

Pláže

  • 8 km dlhá piesočná široká pláž s pozvoľným vstupom s množstvom atrakcií

Pláž Slnečné pobrežie

 

Video Slnečné pobrežie

 

Turistický sprievodca Bulharskom

 
 

Termíny zájazdov


V prípade záujmu o ponuku nás prosím kontaktujte: info@bigtravel.sk, 0915 / 841 757
 
 
Naposledy prezerané
Hotel Continental Happy Land Hotel Continental Happy Land 163 €
SEO
1Bulharsko | Slnečné pobrežie | Slnečné pobrežie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia