info@bigtravel.sk 0915 841 757

 

 
 
 
 
 
 

Apartmány Green Marine 

Taliansko | Marche, Abruzzo | Silvi Marina

Popis produktu

 
 
Základné info
Vzdialenosť od pláže:50 m
Vzdialenosť od centra:1,5 km
Typ pláže:piesočnatá
Ubytovanie*
Apartmány Green Marine
POLOHA:
rezidenciu tvorí komplex budov v prekrásnej zeleni, s ideálnou polohou, nachádzajúci sa v kľudnejšej, južnej časti letoviska Silvi Marina, oproti rezidencii Elena, cca 50 m od peknej pieskovej pláže, cca 1 200 m od centra mesta. Veľmi pekné priestranné apartmány sú zariadené starším nábytkom, majú balkón resp. terasu, TV, práčku, parkovisko (za poplatok). Pes možný.

Typ M pre 2-4 osoby:
štúdio – obývacia miestnosť s dvomi až štyrmi lôžkami (resp. rozkladacím gaučom) a s kompletne vybaveným kuchynským kútom (chladnička, sporák resp. varič, riady, príbory), sprcha s WC, balkón resp. terasa.

Typ B pre 4 osoby:
spálňa s dvomi lôžkami (väčšinou manželská posteľ), obývacia miestnosť s rozkladacím gaučom pre 2 osoby a s kompletne vybaveným kuchynským kútom (chladnička, sporák resp. varič, riady, príbory), sprcha s WC, balkón resp. terasa. Možnosť prístelky (za poplatok).

Typ T pre 6 osôb:
spálňa s manželskou posteľou, spálňa s dvomi samostatnými lôžkami resp. poschodovou posteľou, obývacia miestnosť s rozkladacím gaučom pre 2 osoby a s kompletne vybaveným kuchynským kútom (chladnička, sporák resp. varič, riady, príbory), sprcha s WC, balkón resp. terasa. Možnosť prístelky (za poplatok).
*Oficiálny popis usporiadateľa zájazdu
Fotogaléria
hotel image hotel image hotel image hotel image hotel image
 
 

Termíny zájazdov


V prípade záujmu o ponuku nás prosím kontaktujte: info@bigtravel.sk, 0915 / 841 757
 
 
Naposledy prezerané
Apartmány Green Marine  Apartmány Green Marine 63 €
SEO
1Taliansko | Marche, Abruzzo | Silvi Marina
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia