info@bigtravel.sk 0915 841 757

 

 
 
 
 
 
 

Hotel Cinar Family Suite 

Turecko | Side | Side

Popis produktu

 
 
Základné info
Vzdialenosť od pláže:650 m
Vzdialenosť od centra:2,5 km
Vzdialenosť od letiska:65 km
Typ pláže:piesočnatá
WiFi / internet:Áno
Bazén:Áno
Tobogány:Áno
Plážový servis v cene:Áno
Detský bazén:Áno
Detské ihrisko:Áno
Miniklub:Áno
Ubytovanie*
Hotel Cinar Family Suite
Poloha a popis:
Tento pekný 4 * hotel sa nachádza v letovisku Side asi 650m od pláže. Svojim hosťom ponúka 2 vonkajšie bazény a šmýkačky. Medzinárodné letisko v Antalyi je vzdialené 65 km a centrum Side je zhruba 2,5 km od hotela.

Vybavenie hotela:
Hotel je vybavený recepciou, bazénom pre dospelých a pre deti, tobogány, reštauráciou, barom a internetovým kútom (za poplatok). Ďalej je k dispozícii detské ihrisko, masáže (za poplatok). Hotel zaisťuje dopravu na pláž zdarma.

Vybavenie izby:
Hotel má k dispozícii dvojlôžkové izby a apartmány, ktoré sú vybavené minibarom, TV, klimatizáciu a kúpeľňou s WC. Apartmány sa skladajú zo spálne a obývacej izby a sú vybavené kuchynským kútom.

Stravovanie:
All inclusive formou bufetu Raňajky 08:00 - 10:00 Obed 12:30 - 14:20 Snack 's 16:00 - 17:00 Káva 17:00 - 18:00 Večera 19:00 - 21:00 Alkoholické a nealkoholické nápoje miestnej výroby pri bare 10:00 - 22:00 Zmrzlina 14:00 - 15:00 & 20:00 - 21:00

Pláž a plážový servis:
Pláž sa nachádza cca 650 m od hotela, kyvadlová doprava je k dispozícii zdarma.

Pre deti:
Pre deti je v hoteli k dispozícii detské ihrisko a tobogány.

Šport a zábava:
Tématické animační programy pro děti i dospělé, večerní představení, různé soutěže pro děti. Wellness centrum, turecké lázně, mini club, stolní tenis, šipky. Změna rozvrhu animačních programů vyhrazena - dle vedení hotelu.

Služby v cene:
WiFi připojení v lobby, hotelové animační programy.

Služby za poplatok:
Importované nápoje, a la carte restaurace, zmrzlina, minibar, trezor, SPA, lékař, čistírna, kadeřník, služby fotografa, hlídání dětí, pronájem aut, motorizované vodní sporty. Nabídku služeb, které nejsou zahrnuty do ceny zájezdu, a které se na místě platí, získáte po příjezdu do hotelu.

Storno podmienky:
Všeobecné smluvní podmínky včetně storna zájezdu Důležité informace k zájezdu

Poznámka:
Během večeří je vyžadováno formálnější oblečení - u mužů dlouhé kalhoty.

Povolená hmotnosť batožiny:
23 kg odbavované zavazadlo + 8 kg příruční zavazadlo

Cena nezahŕňa:
Cestovné poistenie vrátane storna zájazdu ERV EURÓPSKA POISŤOVŇA as, fakultatívne služby za poplatok, ktoré nie sú zahrnuté do programu all inclusive či do ceny zájazdu.

Cena zahŕňa:
Ubytovanie, leteckú dopravu vrátane povinných príplatkov a paliva, transfer v mieste pobytu, stravu podľa uvedenia, služby delegáta, poistenie CK pre prípad krachu.
*Oficiálny popis usporiadateľa zájazdu

Side

- vzdialenosť od letiska (Antalya) - 65 km

Obľúbené letovisko Side sa nachádza na polceste medzi dvomi najväčšími strediskami Tureckej riviéry. Je vzdialené 75 km východne od Antalye a 65 km západne od Alanye. Patrí medzi najnavštevovanejšie dovolenkové strediská Tureckej riviéry hlavne vďaka perfektnému servisu, čistému moru, krásnym plážam s jemným pieskom a historickým pamiatkam, o ktoré v tejto oblasti nie je núdza. Nechýba ani množstvo obchodov, reštaurácií, barov, diskoték a romantických uličiek, ktoré lákajú na večernú prechádzku.

Pláže v Side sú vo väčšine piesočnaté a poskytujú kompletný plážový servis. Vyznavači vodných športov si tiež prídu na svoje.

Turistický sprievodca Tureckom

Side, Turecko

Side, Turecko

Side, Turecko

Side, Turecko

 
 

Termíny zájazdov


V prípade záujmu o ponuku nás prosím kontaktujte: info@bigtravel.sk, 0915 / 841 757
 
 
Naposledy prezerané
Hotel Cinar Family Suite  Hotel Cinar Family Suite 481 €
SEO
1Turecko | Side | Side
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia