info@bigtravel.sk 0915 841 757

 

 
 
 
 
 
 

Mobilné domy v Solaris Camping Beach Resort 

Chorvátsko | Severná Dalmácia | Šibenik

 
 
Ubytovanie*
Mobilné domy v Solaris Camping Beach Resort
Krátky popis:
Mobilné domy typu Adria Home, umiestnené v campe Solaris, ponúkajú ubytovanie pre 4 - 6 osôb vo výborne vybavenom komplexe strediska Amadria park.

O ubytovaní:
Areál pozostáva z piatich hotelov (Amadria park hotel Ivan, Amadria park hotel Jure, Amadria park hotel Jakov, Amadria park hotel Andrija a hotel Niko), apartmánového strediska a z kempingu Solaris. Je vzdialený od Šibenika len cca 5 km. Hotely sa nachádzajú pri pláži, uprostred olivovníkov a pínií. 

Stredisko poskytuje návštevníkom široké možnosti pre športové a spoločenské vyžitie: upravené štrkové pláže a piesočnatú pláž (5 rôznych pláží na 4 km dlhom pobreží, slnečníky a ležadlá sú na plážach za poplatok), za poplatok - požičovňa cestných bicyklov, tenisové kurty, minigolf. 

Wellness centrum (vstup je za poplatok), nachádzajúce sa pred Amadria park hotelom Ivan, je  nielenže najväčšie v Chorvátsku, ale jeho nová koncepcia – prepojenie interiéru s exteriérom, blahodárne vplýva na všetky zmysly návštevníkov centra. Wellness centrum pozostáva z komplexu 6 krytých bazénov s morskou i sladkou vodou a centra krásy, ktoré ponúka rozličné procedúry, ako sú napr. masáže, ošetrenia tváre a tela, saunu, posilňovňu a mnohé ďalšie možnosti pre relax a ozdravenie. Za poplatok: vstup do wellness centra, masáže, kozmetika, bahenné zábaly, sauna. 

V stredisku je od roku 2013 v prevádzke AQUAPARK DALMATIA (vstup je za poplatok) so širokou ponukou jedinečných vodných atrakcií pre celú rodinu (tobogány, vodné trysky, vodopády, pomalá rieka, tečúca celým areálom, vodný kútik pre najmenších).      

Súčasťou areálu sú dalmatínska konoba (Damatian Ethno Village), plážový klub (En Vogue Beach Club), 3 reštaurácie (Trattoria, Sibinium a Bongos),  Beach & Snack Bars, cukráreň (Sweet Dreams Cake Houes) a  samoobsluha s potravinami.      

V stredisku prebiehajú animácie pre deti a pre dospelých. Animácie pre deti v cene (Resort Solarko Kids Klub – pre deti od 3 do 12 r., 6 dní v týždni, 2x denne v čase od 10,00 do 12,00 hod. a od 17,00 do 19,00 hod.). Animácie pre dospelých v cene  - plážový volejbal (1 kurt pri Amadria Park hotel Jakov), futbal, basketbal, bedminton, stolný tenis. Stredisko je spojené so Šibenikom pravidelnou mestskou dopravou. Zo strediska je možné absolvovať za poplatok plavbu na Solaris Galiji (historickej drevenej lodi). Komplexom premáva vláčik (zdarma).

Poloha:
mobilné domy sú rozmiestnené v areáli kempu Solaris, cca 100 – 200 m od kamienkovej pláže.

Popis:
súčasťou kempu sú plážový bar, reštaurácia, beach shop. Klienti ubytovaní v mobilných domoch majú bezplatný vstup do vonkajšieho bazénu v areáli kempu a za poplatok môžu využívať služby komplexu Solaris (tenisové kurty, tobogán, wellness centrum v Amadria park hoteli Ivan, aquapark atď.).

Ubytovanie:
samostatne stojace mobilné domy. Pred každým domom je terasa s dreveným záhradným nábytkom. V cene je zahrnuté parkovanie pre jedno auto.

Mobilný dom 1/4+2
(32 m2) – 2 spálne – jedna s manželskou posteľou, druhá s dvoma samostatnými lôžkami, klimatizovaná obývacia miestnosť s kuchynským kútom a rozkladacím gaučom (prístelky pre 1–2 deti do 12 r.), SAT TV, kúpeľňa (sprcha a WC), samostatné WC.

Stravovanie:
individuálne.

Doplňujúce informácie:
V cene je parkovanie jedného auta, za parkovanie každého ďalšieho autá sa platí na mieste. Nástupy na pobyt sú možné každý deň. Pobyty sú možné na minimum 7 noci (v období 13.7. - 24.8.), 5 noci (15.6. -  13.7. a 24.8. - 7.9.), v ostatných obdobiach minimum 3 noci. Registračný poplatok 1,1 € na osobu/ pobyt - platba na mieste.
*Oficiálny popis usporiadateľa zájazdu
 
 

Termíny zájazdov


September 2019
Odchod - návrat
Dĺžka
Cena
Strava
Doprava
 
So 21.09.'19 - So 28.09.'19
8 dní
79 €
-10%
Stravovanie: PP
vlastná 
LAST MINUTE
So 28.09.'19 - So 05.10.'19
8 dní
79 €
-10%
Stravovanie: BS
vlastná 
LAST MINUTE
Október 2019
Odchod - návrat
Dĺžka
Cena
Strava
Doprava
 
So 05.10.'19 - So 12.10.'19
8 dní
79 €
-10%
Stravovanie: BS
vlastná 
LAST MINUTE
 
 
Naposledy prezerané
Mobilné domy v Solaris Camping Beach Resort  Mobilné domy v Solaris Camping Beach Resort 79 €
1Chorvátsko | Severná Dalmácia | Šibenik
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia