info@bigtravel.sk 0915 841 757

 

 
 
 
 
 
 

Hotel Oasis Atlantico Belorizonte 

Kapverdské ostrovy | Sal | Santa Maria

Popis produktu

 
 
Základné info
Vzdialenosť od pláže:0 m
Vzdialenosť od centra:1 km
Vzdialenosť od letiska:20 km
Typ pláže:piesočnatá
WiFi / internet:Áno
Fitness:Áno
Bazén:Áno
Plážový servis v cene:Áno
Detský bazén:Áno
Detské ihrisko:Áno
Miniklub:Áno
Ubytovanie*
Hotel Oasis Atlantico Belorizonte

Kapverdské ostrovy / ostrov Sal / Santa Maria Beach. Veľmi príjemný, rozľahlý hotelový komplex pozostáva z prízemných bungalovov postavených v typickom miestnom štýle a hlavnej dvojpodlažnej budovy. Nachádza sa na prekrásnej dlhej piesočnatej pláži, priamo pri mestečku Santa Maria, ktoré láka k romantickým prechádzkam. V pešej blízkosti hotela nájdete promenádu s obchodíkmi so suvenírmi, reštaurácie, bary a diskotéky. V minulej sezóne hotelový komplex prešiel rozsiahlou rekonštrukciou a modernizáciou. Vďaka svojej jedinečnej polohe a rodinnej atmosfére je ideálnou voľbou pre páry i rodiny s deťmi, pre ktoré je k dispozícii detský Mango klub s česky alebo slovensky hovoriacim animátorom.

Upozornenie: Na mieste sa platí turistická taxa vo výške 220 CVE (cca 2 €)/osoba nad 16 rokov/noc. Pri pobyte na 14 nocí a viac sa vyberá poplatok iba za 10 nocí.


Poloha hotelu:
pláže: pri plážiletiska: 20 kmcentra: 1 kmnákupné možnosti: v okolíVybavení hotelu:
vstupná hala s recepciouhlavná reštaurácia2 a la carte reštaurácieherňa3 barysnack barobchod so suvenírmiWi-Fi (za poplatok)kaderníctvo3 bazény (ležadlá, slnečníky a plážové osušky zadarmo)detský bazénmini klubdetské ihrisko

Vybavení pokoje:

Bungalov

individuálne ovládateľná klimatizáciaTV so satelitným príjmomchladničkatrezor (za poplatok)vlastné sociálne zariadenie (kúpeľňa, sušič vlasov, WC)prístelka pre deti formou poschodovej posteleUbytovanie za príplatokSuperior bungalov - modernejšie zariadenýIzba v hlavnej budove - priestrannejšia a modernejšie zariadená izbaStrava v ceně:
All inclusive: raňajky, obedy a večere formou bufetu, počas dňa ľahké občerstvenie, neobmedzené množstvo nealkoholických, miestnych alkoholických a vybraných importovaných nápojov. Možnosť čerpania na miestach a v časoch určených hotelom.

Pláž a okolí:

piesočnatáležadlá, slnečníky a plážové osušky (zadarmo)plážový bar (v rámci All Inclusive iba nápoje)Sportovní aktivity v ceně:
animačné programyvírivkatenisový kurt (osvetlenie za poplatok)stolný tenisplážový volejbal a futbalfitnessvýučba tradičných tancov (coladeiraSan Joaofunanakuduro)Sportovní aktivity za poplatek:
potápaniewindsurfingbiliardmasážesalón krásy
*Oficiálny popis usporiadateľa zájazdu

SANTA MARIA

- vzdialenosť od letiska (Sal)– 17 km

Pôvodom malá rybárska dedina, ktorá sa vplyvom rozvoja cestovného ruchu stala turistickým centrom ostrova Sal. Santa Maria je najobľúbenejším letoviskom ostrova a najrozvinutejším dovolenkovým letoviskom celého súostrovia. Leží v južnej časti ostrova a nachádza sa tu najväčší počet ubytovacích zariadení. Oblasťou sa tiahne krásna 8 km dlhá piesočnatá pláž s jemným bielym pieskom, ktorá je lemovaná hotelmi, reštauráciami, požičovňami vodných športov a požičovňami potápania. Potápačov láka predovšetkým vrak lode, ktorý sa nachádza neďaleko pobrežia. Na svoje si tu prídu aj vyznávači nočného života. Vyhľadávanou diskotékou je La Pirata alebo Disco Banana.

Turistický sprievodca Kapverdskými ostrovmi

 
 

Termíny zájazdov


August 2019
Odchod - návrat
Dĺžka
Cena
Strava
Doprava
 
Ut 27.08.'19 - Ut 10.09.'19
15 dní
1108 €
-48%
Stravovanie: ALL
Letecky Bratislava
LAST MINUTE
Ut 27.08.'19 - Ut 03.09.'19
8 dní
798 €
-57%
Stravovanie: ALL
Letecky Bratislava
LAST MINUTE
September 2019
Odchod - návrat
Dĺžka
Cena
Strava
Doprava
 
Ut 03.09.'19 - Ut 10.09.'19
8 dní
868 €
-46%
Stravovanie: ALL
Letecky Bratislava
LAST MINUTE
Ut 10.09.'19 - Ut 17.09.'19
8 dní
868 €
-46%
Stravovanie: ALL
Letecky Bratislava
LAST MINUTE
Ut 17.09.'19 - Ut 24.09.'19
8 dní
868 €
-46%
Stravovanie: UALL
Letecky Bratislava
LAST MINUTE
 
 
Naposledy prezerané
Hotel Oasis Atlantico Belorizonte  Hotel Oasis Atlantico Belorizonte 798 €
AKCIA
1Kapverdské ostrovy | Sal | Santa Maria
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia