info@bigtravel.sk 0915 841 757

 

 
 
 
 
 
 

IL Triangolo

Taliansko | Marche, Abruzzo | Roseto degli Abruzzi

 
 
Ubytovanie*
IL Triangolo
Rýchly popis:
Moderne zariadená rezidencia na pobreží Jadranského mora očarí nie len svojou výbornou polohou ale aj vybavením. Komplex pozostávajúci z dvoch budov a záhradky je doplnený vkusným bazénom s lehátkami. Len pár krokov od komplexu sa nachádza krásna piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora vhodná pre všetky vekové kategórie.

Poloha:
100 m od piesočnatej pláže a približne 2 km od väčšieho centra.

Ubytovanie:

apartmány typu monolocal pre 2-3 osoby majú balkón, obývaciu izbu s jedálenským kútom, kuchynským kútom a dvomi rozkladacími lôžkami. Apartmány typu bilocal pre 2-4 osoby majú dvojlôžkovú spálňu, obývaciu miestnosť s rozkladacím dvojlôžkom, jedálenským a kuchynským kútom a balkón. Trilocaly pre 4-6 osôb sú skladajú z dvoch dvojlôžkových spálni, obývacej miestnosti s rozkladacím dvojlôžkom, jedálenským a kuchynským kútom a balkónom.     

Všetky typy apartmánov sú vybavené klimatizáciou (za poplatok), TV, sociálnym zariadením (WC, sprcha) a kuchynským kútom (kuchynská linka, varič, riad, chladnička). V rezidencii je dostupné Wi-Fi pripojenie (zdarma), bezplatné parkovanie a výťah (len v jednej budove). Apartmány nachádzajúce sa na prízemí majú predzáhradku.


Stravovanie:
bez stravy. Môžnosť stravovania v reštaurácii turistického komlexu IL Triangolo so zľavou 10%.

Pláž:
piesočnatá s drobnými kamienkami a s pozvoľným vstupom do mora. Plážový servis v záhradnej časti turistického komlexu IL Triangolo v cene.

Doprava:
individuálna

V cene je zahrnuté:
prenájom apartmánu na 7 nocí, TV, Wi-Fi pripojenie, bazén, plážový set pri pláži, posteľné prádlo, parkovacie miesto, Baby Club (od 29.6. do 31.8.) a asistenčná služba.

V cene nie je zahrnuté:
Povinný príplatok: miestna pobytová taxa (platba na mieste), CLUB CARD (platba na mieste), záverečné upratovanie 50 EUR/apt. (platba na mieste). Kaucia: 100 EUR/apartmán, platba na mieste, v prípade vrátenia nepoškodeného apartmánu sa vracia späť. Odporúčaný doplatok: komplexné cestovné poistenie KOMFORT 2,80 EUR/osoba/deň alebo poistenie PLUS 3,50 EUR/osoba/deň, poistenie opustenej domácnosti 2,20 EUR/deň, asistencia k motorovému vozidlu 2,20 EUR/deň.
V cene nie je zahrnuté: uteráky (možnosť doobjednať za 6 EUR/kus/týždeň), poplatok za psa 40 Eur/pobyt (nuté objednať pri rezervácii zájazdu). Z cien uvedených pri tomto objekte je možné poskytnúť maximálne 5% zľavu. Odporúčame skorý nákup. 
Typ stravy:
bez stravy

Informácie o krajine a stredisku:
Stredisko Cologna Spiaggia sa nachádza medzi letoviskami Roseto degli Abruzzi a Giulianova Lido na pobreží Jadranského mora. Od každého strediska je vzdialené len 2 km. Všetky tieto letoviská spája príjemná cyklistická trasa, ktorú môžete využiť na prechádzky, korčuľovanie či beh. Príjemné prostredie promenády dotvárajú vysoké palmy. Pokojné prostredie ponúka svojim návštevníkom príjemne strávenú dovolenku s možnosťou prechádzok do historického centra mestečka Roseto degli Abruzzi či za nákupmi do mestečka Giulianova. Milovníci prírody si rovnako prídu na svoje. V okolí sa nachádza niekoľko národných parkov.

Fakultatívne výlety:

RĺM  A VATIKÁN

Celodenná prehliadka s licencovaným  slovensky alebo  česky hovoriacim sprievodcom najdôležitejšími historickými pamiatkami Ríma: Colosseum, Forum Romanum, Kapitol, Piazza Venezia, Fontana Di Trevi, Pantheon, Piazza Navona, Vatikánske námestie Sv.Petra a Bazilika Sv. Petra.   Počas celého dňa je prehliadka organizovaná sprievodcom, ktorý podáva výklad prostredníctvom mikrofónu, aby každý zo skupiny zreteľne rozumel. Počas obeda pauza pri Fontane Di Trevi s možnosťou občerstvenia. Upozornenie: na vstup do Baziliky Sv. Petra je potrebné mať zahalená ramená a kolená, odporúčame pohodlnné topánky a malú fľašku vody, ktorá sa dá v uliciach Ríma dopĺňať. Do autobusu je vhodné si so sebou zobrať sveter. Cena zahŕňa: dopravu klimatizovaným autobusom, sprievodcu  s licenciou na sprevádzanie Ríma  v českom alebo slovenskom jazyku počas celého dňa, sluchátka


*Oficiálny popis usporiadateľa zájazdu
 
 

Termíny zájazdov


September 2019
Odchod - návrat
Dĺžka
Cena
Strava
Doprava
 
So 21.09.'19 - So 28.09.'19
8 dní
50 €
-5%
Stravovanie: PLP
vlastná 
LAST MINUTE
 
 
Naposledy prezerané
IL Triangolo IL Triangolo 50 €
1Taliansko | Marche, Abruzzo | Roseto degli Abruzzi
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia