info@bigtravel.sk 0915 841 757

 

 
 
 
 
 
 

Naica 

Taliansko | Emilia Romagna | Rimini - Marebello

 
 
Ubytovanie*
Naica
Úvod:
Hotel Naica patrí k veľmi obľúbeným rodinným hotelom. Nachádza sa v prírodnom areály mesta Rimini. Je vzdialený len necelých 300m od unikátnej piesočnatej pláže, nazývanej vďaka svojej rozľahlosti aj Slnečná Riviéra . Jeho poloha je výnimočna aj v tom, že sa tu nachádza množstvo stredovekých stavieb a antických pamiatok. Medzi tie najvyhľadávanejšie patrí určite štát San Maríno vzdialený len 25km, mesto Ravena vzdialené 55km, alebo zábavný park Fiabilandia ležiaci len nepatrných 3,7km od hotela. To všetko Vám ponúka návšteva tohto hotela v úžasnej lokalite.

Vybavenie:
recepcia s wifi pripojením a nepretržitou prevádzkou, bar, reštaurácia, výťah, slnečníky a ležadlá na pláži za poplatok, detské ihrisko

Ubytovanie:
2-lôžkové rodinné izby s možnosťou 1-2 prísteliek, balkón, trezor, sprcha, TV, klimatizácia, sušič na vlasy, telefón a wifi.

Stravovanie:
Hotel sa ponúka s polpenziou. Raňajky sú podávané formou bufetu a večere výberom z 3 hlavných jedál spolu so zeleninovým bufetom.

Oficiálna kategória:
***

Naše hodnotenie:
***: Obľúbený rodinný hotel vďaka svojej polohe v blízkosti pláže a historických pamiatok. Ponúka množstvo možností na výlety a na strávenie ideálnej rodinnej dovolenky plnej zážitkov a nezabudnuteľnej atmosféry miesta. Vhodný pre všetky vekové kategórie.

*Oficiálny popis usporiadateľa zájazdu
Fotogaléria
hotel image hotel image hotel image hotel image hotel image
 
 

Termíny zájazdov


V prípade záujmu o ponuku nás prosím kontaktujte: info@bigtravel.sk, 0915 / 841 757
 
 
Naposledy prezerané
Naica  Naica 348 €
1Taliansko | Emilia Romagna | Rimini - Marebello
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia