info@bigtravel.sk 0915 841 757

 

 
 
 
 
 
 

Turistické stredisko Horizont 

Chorvátsko | Istria | Pula

 
 
Ubytovanie*
Turistické stredisko Horizont

Poloha:

apartmány ležia v stredisku Zlatne Stijene, od centra Puly vzdialenom cca 3 km. Obklopené sú borovicovým lesíkom. Štrkové a skalnaté pláže, niekde s vybetónovanými plochami na slnenie, sú vo vzdialenosti cca 100 –300 m.


Popis:

turistický komplex Horizont tvorí 207 ubytovacích jednotiek, so satelitnou TV, rozdelených do skupiniek po 6 – 20 apartmánov, na prízemí a na prvom poschodí, rozmiestnených po polostrove, ktorý sa stupňovito spúšťa až ku krištáľovo čistému moru. Od centrálnych parkovísk (parkovanie zdarma) sa k apartmánom dá dostať po peších a cyklistických chodníkoch. V osade nájdete recepciu s Wi-Fi, samoobsluhu, caffe bar, snack bar, reštauráciu, pizzeriu, za poplatok - prenájom bicyklov, bazén s morskou vodou v blízkom komplexe Splendid (ležadlá a slnečníky sú pri bazéne za poplatok).


Ubytovanie:

v turistickej osade Horizont sa nachádzajú rôzne typy apartmánov. Všetky apartmány pre 3 – 6 osôb majú kuchynku, kúpeľňu so sprchou, SAT TV, trezor.
• TYP B 2–4 – pre max. 4 osoby – pozostáva z dvojlôžkovej izby, obývacej miestnosti s gaučom pre 2 osoby, kuchynky, kúpeľne a balkóna.
• TYP BX 2–4 – pre max. 4 osoby – pozostáva z dvojlôžkovej izby, obývacej miestnosti s gaučom pre 2 osoby, kuchynky, kúpeľne a balkóna. Tento typ apt. bol renovovaný v roku 2002. Možnosť doobjednania klimatizácie za príplatok 5 €/deň - platí sa na mieste.


Stravovanie:

vlastné, s možnosťou príplatku za polpenziu podávanú formou bufetu v reštaurácii "SUNSET". Večere sú bez nápojov.


Šport: 

v stredisku Verudela (cca 2 km od komplexu Horizont, je možné sa tam dostať príjemnou prechádzkou popri mori) je  za poplatok - 18 tenisových kurtov, stolný tenis, plážový volejbal, ihrisko na loptové hry.


Zábava: 

tanečné večery s hudbou.

Hodnotenia:
Príjemná dovolenka v komplexe rozkladajúcom sa v borovicovom lese s palmami a oleandrami.

Doplňujúce informácie:
Nástupy na pobyt sú možné v sobotu, resp. v nedeľu (pobyty sú možné na minimálne 7 nocí) pri pobytoch v období od 13.7. do 31.8. 
Pes (na vyžiadanie) - platí sa na mieste - 11 €/deň.
Mimoriadna zľava 5% platí pri zakúpení a uhradení 100% ceny zájazdu do 15.3.2019.

*Oficiálny popis usporiadateľa zájazdu
 
 

Termíny zájazdov


September 2019
Odchod - návrat
Dĺžka
Cena
Strava
Doprava
 
So 21.09.'19 - So 28.09.'19
8 dní
88 €
-10%
Stravovanie: BSPP
vlastná 
LAST MINUTE
 
 
Naposledy prezerané
Turistické stredisko Horizont  Turistické stredisko Horizont 88 €
1Chorvátsko | Istria | Pula
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia