info@bigtravel.sk 0915 841 757

 

 
 
 
 
 
 

Hotel Pernera Beach 

Cyprus | Protaras | Protaras

Popis produktu

 
 
Základné info
Vzdialenosť od pláže:0 m
Vzdialenosť od centra:3 km
Vzdialenosť od letiska:65 km
Typ pláže:piesočnatá
WiFi / internet:Áno
Fitness:Áno
Bazén:Áno
Detský bazén:Áno
Detské ihrisko:Áno
Miniklub:Áno
Ubytovanie*
Hotel Pernera Beach
Nádherné čisté more a piesočnato-kamienková pláž priamo pred zrekonštruovaným hotelom sú zárukou nezabudnuteľnej dovolenky. V blízkosti hotela sa nachádza centrum Protarasu, ktorý je ako stvorený na romantické večerné prechádzky.

Poloha:

Hotel sa nachádza v južnej časti ostrova, v obľúbenom letovisku Protaras, na pobreží Stredozemného mora. Nákupné možnosti sú priamo v hoteli a tiež v samotnom centre Protarasu, ktoré je vzdialené od hotela iba 700 m. Dostanete sa tam príjemnou prechádzkou. Medzinárodné letisko Larnaca je vzdialené 61 km.


Vybavenie:
4- poschodová budova, 235 izieb, recepcia, lobby s WiFi, hlavná reštaurácia, 3 a´la carte reštaurácie (stredomorská, ázijská, kamares), vonkajší bazén, vonkajší detský bazén, vnútorný bazén, miniklub (5 - 12r.), detské ihrisko, denné a večerné animácie, živá hudba, tematické večery, karaoke, bingo, stolný tenis, vodné pólo, plážový volejbal, joga, zumba, minifutbal, šípky. Za poplatok: SPA centrum, skrášlovacie procedúry, biliard, babysitting.

Ubytovanie:
2- lôžkové štandardné izby s možnosťou 1 prístelky (22 - 27 m2), za deti sú v tomto hoteli považované osoby mladšie ako 12r., superior izby (28 m2, max. 3+0), rodinné izby (27 m2, max. 2+2), suity (34 m2, max. 2+2), rodinné "swim up" izby (35 m2, max. 2+2), centrálna klimatizácia, kúpeľňa, vaňa/sprcha, sušič na vlasy, TV, WiFi, set na kávu a čaj, trezor, minibar, balkón/terasa.

Stravovanie:
All inclusive formou bufetu, miestne alkoholické a nealkoholická nápoje v čase 10:00 - 24:00, snack počas dňa. Za poplatok: a´la carte reštaurácie 19:00 - 21:30 (1x vstup zadarmo, rezervácia nutná vopred), importované nápoje. Podrobný rozpis all inclusive programu dostanete na recepcii pri ubytovaní.

Pláž:
Piesočnato - kamienková pláž s pozvoľným vstupom do mora sa nachádza priamo pred hotelom. Plážový bar je k dispozícii zadarmo. Plážový servis ako ležadlá, matrace, slnečníky a osušky sú k dispozícii za poplatok. Vodné športy ako napríklad parasailing, vodné lyžovanie alebo jazda na banáne sú taktiež spoplatnené.

*Oficiálny popis usporiadateľa zájazdu

Protaras

- vzdialenosť od letiska (Larnaca) - 65 km

Letovisko Protaras patrí k moderným letoviskám južného Cypru. Susedí s letoviskom Ayia Napa a rovnako ako toto letovisko aj Protaras patrí k živším letoviskám s bohatým nočným životom a nákupnými možnosťami. Najznámejšou plážou je pláž Fig Tree Bay s veľmi jemným pieskom. Protaras je vhodný aj pre milovníkov vodných športov – surfingu, jachtingu, potápania a cykloturistiky.

Turistický sprievodca Južným Cyprom

 
 

Termíny zájazdov


September 2019
Odchod - návrat
Dĺžka
Cena
Strava
Doprava
 
Ut 17.09.'19 - Ut 24.09.'19
8 dní
1099 €
-28%
Stravovanie: RPPPLP
Letecky Bratislava
LAST MINUTE
 
 
Naposledy prezerané
Hotel Pernera Beach  Hotel Pernera Beach 1 099 €
SEO
1Cyprus | Protaras | Protaras
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia