info@bigtravel.sk 0915 841 757

 

 
 
 
 
 
 

Kapetanios Bay Hotel 

Cyprus | Protaras | Protaras

Popis produktu

 
 
Základné info
Vzdialenosť od pláže:500 m
Vzdialenosť od centra:0 m
Vzdialenosť od letiska:50 km
Typ pláže:piesočnatá
WiFi / internet:Áno
Bazén:Áno
Detský bazén:Áno
Ubytovanie*
Kapetanios Bay Hotel
Obľúbený hotel v sebe spája ideálnu rodinnú atmosféru vo vyváženej kombinácii so živým centrom letoviska Protaras. Krásna piesočnatá pláž je vzdialená od hotela 5 minút, no ak si túto prechádzku predĺžite ešte o 10 minút, prídete až k známej Fig Tree Bay.


Poloha:
Hotel je situovaný v centre rušného letoviska Protaras. Nákupné možnosti, reštaurácie a zábavné podniky majú hostia v bezprostrednej blízkosti hotela. Známe letovisko Ayia Napa je vzdialené len 10 km a je dostupné pravidelnou miestnou dopravou. Zástavka autobusu sa nachádza iba 50 m od hotela. Medzinárodné letisko Larnaca je od hotela vzdialené 60 km. Hotel je pre svoju polohu ideálny pre poznávanie zaujímavých miest a pamiatok.

Vybavenie:
4- poschodová hlavná budova, 4- poschodová vedľajšia budova, výťah, 140 izieb, vstupná hala s recepciou, lobby s WiFi, reštaurácia, 2 bary, vonkajší bazén, vonkajší detský bazén, detský kútik, detské ihrisko, animácie, živá hudba, tenisový kurt, stolný tenis, detská postielka a detská stolička. Za poplatok: obchod, osvetlenie tenisového kurtu, biliard.

Ubytovanie:
2- lôžkové štandardné izby s možnosťou 1 prístelky (18 m2), za deti sú v tomto hoteli považované osoby mladšie ako 12r., bezbariérové izby, centrálna klimatizácia, kúpeľňa, vaňa/sprcha, sušič na vlasy, TV, WiFi, set na kávu a čaj, trezor, minibar, balkón.

Stravovanie:
Polpenzia formou bufetu, skoré kontinentálne raňajky 06:15 - 07:30, raňajky 07:30 - 10:00, obedy 12:30 - 14:30, večere 19:00 - 21:30. Za poplatok: plná penzia, nápoje k večeri.

Pláž:
Piesočnatá pláž s krištáľovo čistou vodou a pozvoľným vstupom do mora sa nachádza v blízkosti hotela a dostanete sa na ňu príjemnou 5 min. prechádzkou. Známa Fig Tree Bay je od hotela vzdialená približne 15 min. prechádzkou. Na oboch plážach sa nachádzajú reštaurácie, bary a stánky s občerstvením. Plážový servis a bohatá ponuka vodných športov sú na oboch plážach spoplatnené.

*Oficiálny popis usporiadateľa zájazdu

Protaras

- vzdialenosť od letiska (Larnaca) - 65 km

Letovisko Protaras patrí k moderným letoviskám južného Cypru. Susedí s letoviskom Ayia Napa a rovnako ako toto letovisko aj Protaras patrí k živším letoviskám s bohatým nočným životom a nákupnými možnosťami. Najznámejšou plážou je pláž Fig Tree Bay s veľmi jemným pieskom. Protaras je vhodný aj pre milovníkov vodných športov – surfingu, jachtingu, potápania a cykloturistiky.

Turistický sprievodca Južným Cyprom

 
 

Termíny zájazdov


September 2019
Odchod - návrat
Dĺžka
Cena
Strava
Doprava
 
Ut 17.09.'19 - Ut 24.09.'19
8 dní
519 €
-60%
Stravovanie: RPPPLPALLUALL
Letecky Bratislava
LAST MINUTE
 
 
Naposledy prezerané
Kapetanios Bay Hotel  Kapetanios Bay Hotel 519 €
SEO
1Cyprus | Protaras | Protaras
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia