info@bigtravel.sk 0915 841 757

 

 
 
 
 
 
 

Apartmány Valentin 

Chorvátsko | Severná Dalmácia | Privlaka

Popis produktu

 
 
Základné info
Vzdialenosť od pláže:250 m
Vzdialenosť od centra:300 m
Typ pláže:pieskovo-kamienková
Ubytovanie*
Apartmány Valentin

Popis strediska:
Na samom začiatku dalmátskeho pobrežia leží Privlaka. Malá dedinka sa nachádza na polostrove medzi Virskym morom a Ninskym zálivom, asi 16 km severozápadne od Zadaru. Mostom je spojená s ostrovom Vir. Morský horizont na západe lemujú ostrovy Ugljan, Sestrunj a Molat, na východe tvorí kulisu ostrov Pag. Privlaka si dodnes zachovala svoj autentický charakter rybárskej osady. Nenájdete tu rušnú nábrežnú promenádu s množstvom reštaurácií, kaviarní či diskoték, určite tu však nájdete usmievavých a pohostinných ľudí, ktorí vám radi otvoria svoje príbytky i srdcia. Ďaľšie služby ako obchodíky, kaviarne, príjemné pešie korzo, trhovisko a typický dovolenkový ruch nájdete v Zadare. Naši animátori sa postarajú o Váš aktívny odpočinok a dobrú zábavu počas celého dňa.


Popis:
Apartmánový dom Valentin sa nachádza na peknom slnečnom mieste cca 300 m od domu Željko I v malej dedinke Privlaka, ležiacej na polostrove asi 20 km západne od Zadaru. Súčasťou domu je záhrada s ovocným sadom.


Vzdialenosti:

pláž 150 m

centrum 300 m

nákupné možnosti 300 m


Ubytovanie:

apartmány 1/2+2 - jedna samostatná spálňa + obývacia izba s rozkladacími kreslami apartmány 1/2+3 - jedna samostatná spálňa + obývacia izba s rozkladacím dvojlôžkom a rozkladacím kreslom TV/SAT vlastné sociálne zariadenie balkón alebo terasa kuchynský kút s chladničkou posteľná bielizeň, uteráky stavaný záhradný gril parkovacie miesta vo dvore

Stravovanie:
polpenzia – raňajky kontinentálne, večere servírované formou jednotného menu so šalátom, nápojom a ovocím strava je podávaná v apartmánovom dome Željko I, kde je vybudovaná letná terasa na vyžiadanie bezlepková strava – info v CK

Pláž:
piesočnato-kamienková s plytkou vodou, vhodná pre malé deti a neplavcov kamenné plochy na slnenie piesočnatá pláž v neďalekom zálive (cca 15 minút chôdze) sprchy na pláži pri kempe Dalmacija (za poplatok)


Šport a zábava:
v zátoke kolotoče, trampolíny, nafukovací hrad so šmykľavkou a biliard ihrisko na plážový volejbal či bocciu požičovňa cestných motocyklov a vodných skútrov vodné športy - detský vodný skúter, podvodný skúter, SUP a kajak v stredisku (za poplatok) pekáreň, obchod, pizzéria, reštaurácia KLUBOVÁ DOVOLENKA Aby bol zážitok z dovolenky dokonalý, pripravili sme pre Vás v tomto stredisku zdarma veľmi obľúbenú, klubovú dovolenku. Naši animátori sa postarajú o Váš aktívny odpočinok a dobrú zábavu počas celého dňa (v termíne 29.06. - 31.08.2019).


Doprava:
individuálna alebo autobusová trasa vedie cez Maďarsko do Chorvátska cesta autobusom od slovenských hraníc trvá cca 11 hodín

Naša mienka:
Privlaka si dodnes zachovala svoj autentický charakter rybárskej osady. Oblasť je vhodná pre klientov, ktorí chcú stráviť svoju dovolenku na pokojnom mieste. Kúpanie v zálive s plytkou vodou, pokojné prostredie, pohostinní ľudia, animačné programy     a lákavé možnosti výletov. To všetko ponúka Privlaka pre prežitie pohodovej dovolenky. Výhodou je skvelá cena za pobyt s polpenziou!

*Oficiálny popis usporiadateľa zájazdu
 
 

Termíny zájazdov


V prípade záujmu o ponuku nás prosím kontaktujte: info@bigtravel.sk, 0915 / 841 757
 
 
Naposledy prezerané
Apartmány Valentin  Apartmány Valentin 165 €
SEO
1Chorvátsko | Severná Dalmácia | Privlaka
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia