×
 
 
info@bigtravel.sk 0915 841 757

 

 
 
 
 
 
 

Dovolenka Poreč

Poreč patrí medzi najobľúbenejšie dovolenkové letoviská na Istrii a so svojou ubytovacou kapacitou až stotisíc lôžok v hoteloch, apartmánoch, vilách a kempoch ponúka dostatočný výber vhodného ubytovania. Ubytovacie zariadenia sú napriek svojmu počtu dostatočne rožšírené po letovisku a preto nepôsobí preplnene ani v hlavnej sezóne.

 

Hlavnými turistickými cieľmi v Poreči sú 2 zátoky nachádzajúce sa na juhu "Zelena a Plava Laguna" (Zelená a Modrá lagúna). Na prvý pohľad pôsobia ako samostatné mestečko s niekoľkými hotelmi, kempingmi, prístavom, obchodíkmi a s možnosťami zábavy a športového vyžitia.

 

Večernú prechádzku s množstvom úzkych uličiek, historických pamiatok a rôznych pamätihodností môžete absolvovať v starom meste kam sa dostanente z každého miesta po pobrežnej promenáde lemovanej borovicami vytvárajúcimi príjemnú klímu.

 

Letovisko Poreč (Istria)

Letovisko Poreč - Istria

 

Pláže v Poreči

Kvalita a čistota mora a pláží v Poreči bola už mnoho krát ocenená modrou vlajkou. Doteraz najviac ich získali pláže v zátoke "Plava Laguna". Nachádzajú sa tu väčšinou kamienkovo okruhliakové pláže s kamennými platňami.

 

Zelena laguna

Zelena laguna Poreč - Istria

 

Naturistický kemping a pláž Ulika

Naturistický kemp a pláž Ulika

 

Video Poreč Istria

 

 
 

Poreč

 
-10 %
Apartmány Astra
SEO

Apartmány Astra 

LAST MINUTE
Termín: 21.09.2019
Počet dní: 8
Stravovanie: PP
Doprava:
Konečná cena vrátane poplatkov
od 88 €

 
 
 
 
 
 
Naposledy prezerané
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia