info@bigtravel.sk 0915 841 757

 

 
 
 
 
 
 

Hotel Melia Llana 

Kapverdské ostrovy | Sal | Ponta Preta

Popis produktu

 
 
Základné info
Vzdialenosť od pláže:0 m
Vzdialenosť od centra:5 km
Vzdialenosť od letiska:18 km
Typ pláže:piesočnatá
WiFi / internet:Áno
Fitness:Áno
Bazén:Áno
Plážový servis v cene:Áno
Ubytovanie*
Hotel Melia Llana

Kapverdské ostrovy / ostrov Sal / Ponta Preta. Luxusný hotelový komplex Melia Llana otvorený v roku 2016, je určený výhradne pre dospelé osoby (nad 16 rokov), umiestnený medzi hotelmi Melia Tortuga a Melia Dunas. Ponúka najvyšší komfort ubytovania a služby na špičkovej úrovni. Hotel sa nachádza v pokojnej lokalite 10 minút od turistického centra ostrova - Santa Maria (doprava do Santa Marie je zabezpečená zadarmo). Elegantný komplex zaručuje ideálne zázemie pre romantickú dovolenku i svadobnú cestu.

Upozornenie:

Na mieste sa platí turistická taxa vo výške 220 CVE (cca 2 €)/osoba nad 16 rokov/noc. Pri pobyte na 14 nocí a viac sa vyberá poplatok iba za 10 nocí.

Poloha hotelu:
pláže: pri pláži letiska: 18 km centra: 5 km nákupné možnosti: v hoteli

Vybavení hotelu:
vstupná hala s recepciou 4 reštaurácie 4 bary butik obchod so suvenírmi 2 bazény (ležadlá, slnečníky a plážové osušky zadarmo)

Vybavení pokoje:
Štandardná izba
individuálne ovládateľná klimatizácia TV so satelitným príjmom telefón Wi-Fi (zadarmo) vlastné sociálne zariadenie (kúpeľňa, sušič vlasov, WC) trezor (zadarmo) balkón alebo terasa
Ubytovanie za príplatok
De luxe izba s vlastnou záhradkou – rovnaká ako štandardná izba, navyše terasa s privátnou záhradkou (cca 20 m2) Izba s priamym vstupom do bazéna – izba na prízemí, cca 48 m2, priamy vstup do bazéna

Strava v ceně:
All inclusive: raňajky, obedy a večere formou bufetu, počas dňa ľahké občerstvenie, neobmedzené množstvo nealkoholických, miestnych alkoholických a vybraných importovaných nápojov. Možnosť čerpania na miestach a v časoch určených hotelom. Počas večere je vyžadované formálne oblečenie.

Pláž a okolí:
piesočnatá pri vstupe do mora kamenné časti ležadlá, slnečníky a plážové osušky (zadarmo)

Sportovní aktivity v ceně:
animačné programy plážový volejbal petanque fitness

Sportovní aktivity za poplatek:
wellness (krytý bazén, vírivka, masáže, sauna, zdravotné a kozmetické procedúry) vodné športy rybolov diskotéka na pláži

*Oficiálny popis usporiadateľa zájazdu

PONTA PRETA

- vzdialenosť od letiska (Sal) – 17 km

Ponta Preta leží v juhozápadnej časti ostrova Sal, cca 2 km západne od letoviska Santa Maria a cca 1 km od Ponta do Sino a jeho majáku. Ide o dovolenkovú oblasť, ktorá je tvorená ubytovacími zariadeniami rôznej kategórie, pričom väčšina bola dostavaná v rokoch 2007-2009. Rovnako ako v iných oblastiach Kapverd, aj tejto oblasti dominuje krásna piesočnatá pláž a priezračné more.

Turistický sprievodca Kapverdskými ostrovmi

 
 

Termíny zájazdov


V prípade záujmu o ponuku nás prosím kontaktujte: info@bigtravel.sk, 0915 / 841 757
 
 
Naposledy prezerané
Hotel Melia Llana  Hotel Melia Llana 1 198 €
SEO
1Kapverdské ostrovy | Sal | Ponta Preta
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia