info@bigtravel.sk 0915 841 757

 

 
 
 
 
 
 

Rosen 

Bulharsko | Pomorie | Pomorie

Popis produktu

 
 
Základné info
Vzdialenosť od pláže:80 m
Vzdialenosť od centra:3 km
Vzdialenosť od letiska:12 km
Typ pláže:piesočnatá
WiFi / internet:Áno
Bazén:Áno
Detský bazén:Áno
Ubytovanie*
Rosen

Rodinné štúdiá s príjemnou atmosférou sú situované v blízkosti pláže v novej časti obľúbeného letoviska Pomorie, ktoré ponúka množstvo zábavy pre všetky vekové kategórie.


Poloha:

Hotel sa nachádza v novej časti mesta Pomorie, 3 km od jeho historického centra, do ktorého sa pohodlne dostanete pravidelnou miestnou dopravou. Medzinárodné letisko Burgas je vzdialené iba 12 km od hotela.


Vybavenie:

5- poschodová budova, recepcia, lobby s WiFi, 2 bary, vonkajší bazén s oddelenou časťou pre deti, ležadlá a slnečníky pri bazéne zdarma, strážené parkovisko. Za poplatok: trezor na recepcii.Ubytovanie:

Štúdia s možnosťou 1 alebo 2 prísteliek, za deti sú v tomto hoteli považované osoby mladšie ako 12r., klimatizácia, kúpeľňa, sprcha, TV, kuchynský kút, set na kávu a čaj, mikrovlnná rúra, chladnička, balkón/terasa. Detská postieľka a vysoká jedálenská stolička sú k dispozícii na vyžiadanie.


Stravovanie:

Bez stravy. Možnosť stravovania v reštauráciách v letovisku a v okolí za prijateľné ceny.


Pláž:
Piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora sa od štúdií nachádza 100 m. Ležadlá, slnečníky a pestrá ponuka vodných športov sú na pláži k dispozícii za poplatok.

*Oficiálny popis usporiadateľa zájazdu
Fotogaléria
hotel image hotel image

Pomorie

- vzdialenosť od letiska (Burgas) – 20 km

Veľmi príjemné dovolenkové letovisko Pomorie plné typických reštaurácií a miestnych krčmičiek sa nachádza na úzkom skalnatom polostrove v južnej časti bulharského pobrežia Čierneho mora. Piesočná pláž je asi 5 km dlhá s pozvoľným vstupom do mora, na ktorej sú k dispozícii rôzne vodné športy ako vodné lyžovanie, windsurfing, vodné bicykle a skútre.

Letovisko je známe pre liečivé vlastnosti minerálnej vody a bahna, ktoré vzniká po ťažbe soli. Miestne kúpele patria medzi najväčšie svojho druhu v Bulharsku.

Pomorie je ideálne pre strávenie príjemnej dovolenky pre ľudí všetkých vekových kategórií.

Turistický sprievodca Bulharskom

 
 

Termíny zájazdov


V prípade záujmu o ponuku nás prosím kontaktujte: info@bigtravel.sk, 0915 / 841 757
 
 
Naposledy prezerané
Rosen  Rosen 279 €
SEO
1Bulharsko | Pomorie | Pomorie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia