info@bigtravel.sk 0915 841 757

 

 
 
 
 
 
 

Hotel Zeus 

Bulharsko | Pomorie | Pomorie

 
 
Ubytovanie*
Hotel Zeus
Zrekonštruovaný menší rodinný hotel Zeus Vás očarí svojím elegantným štýlom, ktorý je vhodný pre všetky vekové kategórie.

Poloha:
Hotel je situovaný len pár krokov od najbližších nákupných možností, barov, reštaurácii a kaviarničiek v starej časti letoviska Pomorie. Pomorie sa delí na Novú a Starú časť, pričom Stará časť je rušnejšia s množstvom nákupných možností a večerným programom, vhodný pre všetky vekové kategórie. Od letiska je hotel vzdialený 12 km.

Vybavenie:
5- poschodová budova, 37 izieb, výťah, recepcia, centrálna klimatizácia, lobby s WiFi, reštaurácia, parkovisko, Za poplatok: trezor na recepcii.

Ubytovanie:
2- lôžkové štandardné izby s možnosťou 1 alebo 2 prísteliek (20 m2), za deti sú v tomto hoteli považované osoby mladšie ako 12r., TV, kúpeľňa, sprcha, sušič na vlasy, balkón, minibar, detská postieľka na vyžiadanie.

Stravovanie:
Raňajky formou bufetu.

Pláž:
Hotel sa nachádza približne 300 m od piesočnatej pláže s pozvoľným vstupom do mora. Za poplatok môžete využiť motorové a bezmotorové vodné športy.

*Oficiálny popis usporiadateľa zájazdu

Pomorie

- vzdialenosť od letiska (Burgas) – 20 km

Veľmi príjemné dovolenkové letovisko Pomorie plné typických reštaurácií a miestnych krčmičiek sa nachádza na úzkom skalnatom polostrove v južnej časti bulharského pobrežia Čierneho mora. Piesočná pláž je asi 5 km dlhá s pozvoľným vstupom do mora, na ktorej sú k dispozícii rôzne vodné športy ako vodné lyžovanie, windsurfing, vodné bicykle a skútre.

Letovisko je známe pre liečivé vlastnosti minerálnej vody a bahna, ktoré vzniká po ťažbe soli. Miestne kúpele patria medzi najväčšie svojho druhu v Bulharsku.

Pomorie je ideálne pre strávenie príjemnej dovolenky pre ľudí všetkých vekových kategórií.

Turistický sprievodca Bulharskom

 
 

Termíny zájazdov


V prípade záujmu o ponuku nás prosím kontaktujte: info@bigtravel.sk, 0915 / 841 757
 
 
Naposledy prezerané
Hotel Zeus  Hotel Zeus 399 €
1Bulharsko | Pomorie | Pomorie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia