info@bigtravel.sk 0915 841 757

 

 
 
 
 
 
 

Apartmány a izby na súkromí v Pomorí 

Bulharsko | Pomorie | Pomorie

 
 
Ubytovanie*
Apartmány a izby na súkromí v Pomorí

Čoraz viac obľúbené súkromné apartmány v živom a rušnom letovisku Pomorie ocenia či už partie mladých, ktorí toto letovisko vyhľadávajú najmä kvôli zábave, ale aj rodiny s deťmi a starší ľudia, ktorí ocenia najmä pohostinnosť domácich a súkromie.


Poloha:
Apartmány a penzióny sa nachádzajú v rodinných domoch v známom a vyhľadávanom letovisku Pomorie, v blízkosti piesočnatej pláže. Centrum strediska sa nachádza 500 m od ubytovania. Večer sa stredisko mení na rušnú promenádu lemovanú obchodíkmi a stánkami s občerstvením, miestne disco bary lákajú navštevníkov na zábavu až do skorého rána. Od medzinárodného letiska v Burgase sú vzdialené približne 10 km.

Vybavenie:
Ubytovanie na súkromí v štandardných izbách, štúdiách a apartmánoch typu A alebo B. Štandardné izby (chladnička, terasa, TV, kúpeľňa, sprcha, max 2+1), štúdiá (kuchynské zariadenie, rýchlovarná kanvica, mikrovlnka, chladnička, TV, kúpeľňa, sprcha, balkón, max 2+2), apartmány typu A (spálňa, obývacia miestnosť s rozťahovacím gaučom, kuchynské zariadenie, chladnička, TV, kúpeľňa, sprcha, balkón, max 2+2), apartmány typu B (2 spálne, obývacia miestnosť s rozťahovacím gaučom, kuchynské zariadenie, chladnička, TV, kúpeľňa, sprcha, balkón, max 4+2).

Ubytovanie:

Vesela: štúdiá (max. 3+0), apartmány typu A (max. 3+0), 50 m od pláže. 

Simeon: štúdiá (max. 3+0), apartmány typu A (max. 3+0), apartmány typu B (max. 4+2), bez klimatizácie, moderný, luxusnejší, ventilátor v štúdiu a apartmáne, 100 m od pláže.

Bojka: apartmány typu A (max. 3+0), 200 m od pláže.

Niki a Janev: apartmány typu A (max. 3+0), apartmány typu B (max. 4+2), klimatizácia v cene, 250 m od pláže.

Stefka: štúdiá (max. 3+0), apartmány typu A ( max. 3+0), 190 m od pláže.

Janeta: štúdiá (max. 3+0), 200 m od pláže.

Penzión Durev: 2- lôžkové štandardné izby s možnosťou 1 prístelky (max. 3+0), 50 m od pláže.

Penzión Taljok: 2- lôžkové štandardné izby s možnosťou 1 prístelky, štúdiá, 200 m od pláže.

Penzión Ani: 2- lôžkové štandardné izby s možnosťou 1 prístelky (max. 3+0), 50 m od pláže. Stravovanie:
Bez stravy.

Pláž:
Piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora sa nachádza maximálne 200 m od súkromných apartmánových domov. Na pláži sa nachádza množstvo reštaurácií a stánkov s občerstvením. Návštevníkom sú na pláži k dispozícii ležadlá a slnečníky i požičovne vodných bicyklov, surfov alebo skútrov za poplatok. Vyskúšať si môžete i vodné lyžovanie alebo paragliding.

*Oficiálny popis usporiadateľa zájazdu

Pomorie

- vzdialenosť od letiska (Burgas) – 20 km

Veľmi príjemné dovolenkové letovisko Pomorie plné typických reštaurácií a miestnych krčmičiek sa nachádza na úzkom skalnatom polostrove v južnej časti bulharského pobrežia Čierneho mora. Piesočná pláž je asi 5 km dlhá s pozvoľným vstupom do mora, na ktorej sú k dispozícii rôzne vodné športy ako vodné lyžovanie, windsurfing, vodné bicykle a skútre.

Letovisko je známe pre liečivé vlastnosti minerálnej vody a bahna, ktoré vzniká po ťažbe soli. Miestne kúpele patria medzi najväčšie svojho druhu v Bulharsku.

Pomorie je ideálne pre strávenie príjemnej dovolenky pre ľudí všetkých vekových kategórií.

Turistický sprievodca Bulharskom

 
 

Termíny zájazdov


V prípade záujmu o ponuku nás prosím kontaktujte: info@bigtravel.sk, 0915 / 841 757
 
 
Naposledy prezerané
Apartmány a izby na súkromí v Pomorí  Apartmány a izby na súkromí v Pomorí 259 €
1Bulharsko | Pomorie | Pomorie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia