info@bigtravel.sk 0915 841 757

 

 
 
 
 
 
 

Hotel Aurora 

Chorvátsko | Makarská riviéra | Podgora

Popis produktu

 
 
Základné info
Vzdialenosť od pláže:0 m
Vzdialenosť od centra:150 m
Typ pláže:kamienková
WiFi / internet:Áno
Bazén:Áno
Ubytovanie*
Hotel Aurora

Popis lokality:
Podgora – krásne rekreačné stredisko leží 11 km južne od Makarskej, na úpätí pohoria Biokovo. Táto prímorská oblasť je typická svojimi olivovými hájmi, urastenými borovicami a stredomorskou flórou. Dominantu mestečka tvorí pamätník Galeba krila - Krídla čajky, postavený ako symbol vzniku námorného loďstva. Tento monument vyčnieva nad mestom a upúta Vás pri prechádzke palmami obklopenou promenádou, ktorá patrí k najkrajším v Dalmácii. Pôvodná obec na horskom úbočí zostúpila k moru a vytvorila krásne rekreačné stredisko v zálive, tvorenom dlhou plážou z bielych kamienkov. Nezabudnuteľná krajina, krásne pláže, pohostinní ľudia a romantické kaviarničky lemujúce promenádu, zaraďuje Podgoru medzi perly Jadranu.

Ubytovanie:
Hotel s kvalitnými službami pozostávajúci z 2 budov sa nachádza v centre letoviska Podgora priamo pri pláži, od ktorej ju delí upravená palmová promenáda s množstvom reštaurácií, kaviarní, barov a obchodíkov.


Vzdialenosti:

pláž 10 m

centrum 150 m

nákupné možnosti 150 m


Ubytovanie:

dvojlôžkové izby s balkónom na parkovú stranu dvojlôžkové izby s možnosťou prístelky, s balkónom na morskú stranu (za príplatok) klimatizácia (zdarma) vlastné sociálne zariadenie TV/SAT Vybavenie hotela národná kategorizácia (***) recepcia výťah WiFi v priestoroch recepcie (zdarma) aperitív bar, snack bar reštaurácia s terasou bazén ležadlá a slnečníky pri bazéne (za poplatok) parkovanie (za poplatok)

Stravovanie:
polpenzia, raňajky a večere formou bufetových stolov

Pláž:
úzka a dlhá kamienková s pozvoľným vstupom do mora ležadlá a slnečníky (za poplatok)

Šport a zábava:
vodné bicykle, vodné skútre tenisové kurty futbalové ihrisko pestrý kultúrny program v letovisku

Doprava:
individuálna alebo autobusová trasa vedie cez Maďarsko do Chorvátska cesta autobusom od slovenských hraníc trvá 16 hodín Nástup: sobota, minimálna dĺžka pobytu 7 resp. 14 nocí.

Naša mienka:
Klienti oceňujú výbornú kuchyňu s veľkým výberom jedál. Výhodou je skvelá poloha pri pláži, hotelový bazén a blízke centrum.

*Oficiálny popis usporiadateľa zájazdu
Fotogaléria
hotel image hotel image hotel image hotel image hotel image hotel image hotel image
 
 

Termíny zájazdov


V prípade záujmu o ponuku nás prosím kontaktujte: info@bigtravel.sk, 0915 / 841 757
 
 
Naposledy prezerané
Hotel Aurora  Hotel Aurora 315 €
SEO
1Chorvátsko | Makarská riviéra | Podgora
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia