info@bigtravel.sk 0915 / 841 757

 

 
 
 
 
 
 

Hotel Mogan Princess 

Kanárske ostrovy | Gran Canaria | Playa Taurito

 
 
Ubytovanie*
Hotel Mogan Princess

Príjemný hotelový komplex vtesnaný do skál vo vyvýšenej polohe v oblasti Taurito, poskytuje svojim hosťom komfortné ubytovanie so službami all inclusive a jedinečný výhľad na šíry Atlantický oceán a okolitú horskú scenériu. Hotel ponúka bazén pre dospelých s unikátnym panoramatickým výhľadom, detský bazén, ako i relax na príjemnej terase v hotelovom plážovom klube, kam počas dňa premáva zadarmo kyvadlová doprava.

Vybavenie:
vstupná hala s recepciou zmenáreň reštaurácia bar Wi-Fi na recepcii (za poplatok) minimarket kaderník 2 bazény (ležadlá a slnečníky zadarmo, plážové osušky za poplatok) 1 detský bazén lekárska služba masáže

Ubytovanie:
Štandardná izba s výhľadom na more
klimatizácia vlastné sociálne zariadenie (kúpeľňa, sušič vlasov, WC) TV so satelitným príjmom telefón minibar (za poplatok) trezor (za poplatok) balkón alebo terasa výhľad na more

Stravovanie:
All inclusive: raňajky, obedy a večere formou bufetu, počas dňa ľahké občerstvenie, neobmedzené množstvo miestnych nealkoholických a alkoholických nápojov. Možnosť čerpania na miestach a v časoch určených hotelom. Počas večere sa vyžaduje formálne oblečenie.

 

Pláž:
Prírodná pláž Playa Taurito s tmavým pieskom (miestami okruhliaky) a pozvoľným vstupom do mora (cca 800 m). Niekoľkokrát denne premáva na pláž hotelový autobus (zadarmo. Na pláži sa nachádza hotelový klub s možnosťou čerpania programu all inclusive (nápoje a ľahké občerstvenie)


Aktivity:
animačné a zábavné programy stolný tenis

Za poplatok:
biliard masáže

Vzdialenosti:
pláže: 800 m letiska: 52 km centra: 5 km (Puerto Mogan) nákupních možností: v hoteli

*Oficiálny popis usporiadateľa zájazdu
Fotogaléria
hotel image hotel image hotel image

Playa Taurito

- vzdialenosť od letiska (Las Palmas) – 53 km

Menšie pokojné a elegantné letovisko na juhozápadnom pobreží, ktoré láka prevažne rodiny s deťmi a páry každého veku. Hotely sa tiahnu celým letoviskom až na útesy, ktoré stredisko obkolesujú. Miestna pláž je dostupná autobusmi z väčšiny miest na ostrove. Je krásna s jemným pieskom, pokojnou priezračnou vodou a plytkým vstupom do mora. Ideálne miesto na strávenie oddychových chvíľ. V jej blízkosti sa nachádzajú kaviarne, reštaurácie, obchody a snack bary. Oblasť je známa najstálejším počasím na celom ostrove.

Turistický sprievodca Gran Canariou

 
 

Termíny zájazdov


V prípade záujmu o ponuku nás prosím kontaktujte: info@bigtravel.sk, 0915 / 841 757
 
 
Naposledy prezerané
Hotel Mogan Princess  Hotel Mogan Princess 808 €
1Kanárske ostrovy | Gran Canaria | Playa Taurito
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia