info@bigtravel.sk 0915 841 757

 

 
 
 
 
 
 

Checkin Pineda 

Španielsko | Katalánsko (Barcelona) | Pineda de Mar

 
 
Ubytovanie*
Checkin Pineda
Rýchly popis:
Hotel s priateľskou atmosférou priamo v srdci strediska Pineda de Mar, len niekoľko minút chôdze od rozľahlej piesočnatej pláže.

Poloha:

Obľúbený hotel Checkin Pineda sa nachádza v pokojnej časti strediska v blízkosti historického centra Pineda de Mar cca 450 m od pláže.Hotel:
disponuje recepciou, barom, reštauráciou, bazénom, kde sú ležadlá a slnečníky zdarma, bar pri bazéne, TV miestnosť, salónik, herňa, záhrada, animačný program. Wi-Fi vo verejných priestoroch hotela je zdarma.

Izby:
komfortne zariadené dvojlôžkové izby s možnosťou jednej prístelky majú sociálne zariadenie, klimatizáciu, TV, telefón a balkón so sedením. Izby s možnosťou dvoch prísteliek sú na vyžiadanie.

Stravovanie:
polpenzia (raňajky, večere) formou kvalitných bufetových stolov. Možnosť doobjednať si plnú penziu alebo all inclusive za príplatok.

Pláž:

krásna široká piesočnatá pláž s hrubozrnným pieskom je vzdialená od hotela asi 7 minút chôdze. Plážový servis za poplatok. Pláž lemuje palmová a píniová promenáda, kde si prídu na svoje najmä bežci, korčuliari a cyklisti.


Doprava:
autobusová

V cene je zahrnuté:
7x ubytovanie s polpenziou, autobusová doprava, služby delegáta partrnerskej CK (slovensky alebo česky hovoriaci).

V cene nie je zahrnuté:


Povinné príplatky:
pobytová taxa 0,50 EUR do 1 EUR/os./deň (podľa kategórie hotela, platba na mieste).
Odporúčaný doplatok:
komplexné cestovné poistenie KOMFORT 2,80 EUR/deň/osoba alebo poistenie PLUS 3,50 EUR/deň/osoba, poistenie opustenej domácnosti 2,20 EUR/deň.
Ostatné doplatky:
plná penzia 35 EUR/os./7 nocí, all inclusive 110 EUR/os./7 nocí, 1/1 izba 180 EUR/7 nocí.
Nástupné miesta:
Brno, Praha - bez príplatku, Ostrava - 16 € 
Upozornenie:
pri autokarovej doprave je termín nástupu vždy deň pred uvedeným nástupom na ubytovanie a termín návratu deň po ukončení pobytu.


Typ stravy:

polpenziaInformácie o krajine a stredisku:


ŠPANIELSKO


Španielske kráľovstvo leží v juhozápadnej časti Európy na Pyrenejskom polostrove, pobrežie má celkovú dĺžku 4 964 km. Je to turistická veľmoc, do ktorej ročne zavíta takmer 80 miliónov návštevníkov. Známe a navštevované veľkomestá sú Madrid, Barcelona a Valencia. Španielsko je známe bohatou a kvalitnou stravou pre náročných klientov, vynikajúcim červeným vínom, historickými budovami, pamiatkami, zlatistými pieskovými plážami, temperamentným a zhovorčivým domácim obyvateľstvom užívajúcim si stabilné slnečné počasie a teplé letné noci v tanečnom rytme flamenca. Letecké zájazdy sú realizované s odletmi z Bratislavy na letisko v Barcelone.


COSTA BRAVA A COSTA DEL MARESME


Významná časť turistov z celej Európy mieri v lete práve na Costa Brava – na najbližšie španielske pláže. Zálivy s plážami s hrubozrnným zlatistým pieskom striedajú skalnaté útesy s turistickými chodníčkami s výhľadom na pobrežie Costa Brava. Morské pobrežie pokračuje smerom na juh pod názvom Costa del Maresme a označuje sa ním oblasť, ktorá leží asi 30 km severne od Barcelony až po Blanes, ktorým začína Costa Brava. Táto časť pobrežia sa vyznačuje dlhými a širokými piesočnatými plážami, lemovanými rýchlodráhou, ktorá spája stredomorské pobrežie s vábivou a kozmopolitnou Barcelonou, pýšiacou sa množstvom kultúrnych a zábavných podnikov, obchodov a športových centier.


PINEDA DE MAR


Patrí k pokojnejším strediskám s krásnymi čistými plážami a promenádou lemujúcou pobrežie odkial sa možno dostať peknou prechádzkou do susedného strediska Calella. Pineda de Mar je tiež významným kultúrnym centrom, kde sídli Tharratsov ústav grafického umenia, kde možno nájsť aj kolekciu obrazov maliara Josepa Tharratsa.


Fakultatívne výlety:


Uvedená ponuka a cený fakultatívnych výletov sú orientačné. Ich uskutočnenie závisí od naplnenia minimálneho počtu účastníkov.
Večerná Barcelona s fontánami
- dospelí 38 €, deti do 12 r. 27 €
Kláštor Montserrat
- dospelí 38 €, deti do 12 r. 27 €
Andorra
- dospelí 55 €, deti do 12 r. 45 €
Girona
- dospelí 25 €, deti do 12 r. 19 €
Water World
- dospelí 33 €, deti do 120 cm 19 €
Marineland
- dospelí 28 €, deti do 10 r. 18 €


*Oficiálny popis usporiadateľa zájazdu
 
 

Termíny zájazdov


September 2019
Odchod - návrat
Dĺžka
Cena
Strava
Doprava
 
Pi 20.09.'19 - Ne 29.09.'19
10 dní
485 €
Stravovanie: PPPLP
autobusová 
LAST MINUTE
 
 
Naposledy prezerané
Checkin Pineda  Checkin Pineda 485 €
1Španielsko | Katalánsko (Barcelona) | Pineda de Mar
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia