info@bigtravel.sk 0915 841 757

 

 
 
 
 
 
 

Hotel Rivijera 

Čierna Hora | Budva | Petrovac na Moru

 
 
Ubytovanie*
Hotel Rivijera
Úvod:
Nádherný štvorhviezdičkový hotel Rivijera v pokojnej časti letoviska Petrovac sa nachádza len pár krokov od pláže, od ktorej ho delí iba plážová promenáda. Množsvo obchodíkov, barov a reštaurácii nájdete v pešej dostupnosti od hotela. Hotel sa nachádza v príjemnom prostredí uprostred krásnej zelenej záhrady. Rovnako vás očarí aj jeho príjemná atmosféra ako aj večerná prechádzka po nočnom Petrovaci s nádherným výhľadom na záliv a západ slnka.

Vybavenie:
vstupná hala s nonstop recepciou, vonkajší bazén, ležadlá a slnečníky pri bazéne zadarmo, WiFi pripojenie na internet, reštaurácia, bar, vonkajšia terasa, detské ihrisko, detský klub, parkovisko, 2 tenisové kurty, na pláži je klientom k dispozícii basketbalové, volejbalové ihrisko.

Ubytovanie:
klimatizované 2-lôžkové izby s možnosťou 1 prístelky alebo rodinné izby 2+2, televízia, terasa s posedením, kúpeľňa (sprcha alebo vaňa, WC), sušič na vlasy. Za poplatok: práčovňa, žehlenie, minibar.

Stravovanie:
hotel sa ponúka s polpenziou

Oficiálna kategória:
****

Naše hodnotenie:
****: hotel je veľmi obľúbený vďaka svojej výbornej polohe pri pláži ako aj kvalitným servisom ponúkaných služieb. Na svoje si prídu najmä tí, ktorí chcú stráviť pokojnú dovolenku v príjemnom prostredí, ale aj rodiny s deťmi, nakoľko hotel disponuje vlastným detským klubom. Hotel je vhodný pre všetky vekové kategórie.

*Oficiálny popis usporiadateľa zájazdu
Fotogaléria
hotel image hotel image hotel image hotel image hotel image hotel image

Petrovac na Moru

- vzdialenosť od letiska (Podgorica) –  47 km

Jedno z najlepších stredísk krajiny pre rodiny s deťmi, pôvodne malá rybárska dedinka. Nachádza sa v strede čiernohorského pobrežia, obklopené z jednej strany morom a z druhej kopcami. Benátska pevnosť zo 16. storočia stráži malý kamenný prístav a patrí k najkrajším pamiatkam mesta. Priamo pri mestskej promenáde s kaviarňami, reštauráciami a obchodíkmi sa tiahne pláž s pozvoľným vstupom do mora, ktorá je zmesou hrubozrnného piesku a menších okruhliakov.

Turistický sprievodca Čiernou Horou

 
 

Termíny zájazdov


V prípade záujmu o ponuku nás prosím kontaktujte: info@bigtravel.sk, 0915 / 841 757
 
 
Naposledy prezerané
Hotel Rivijera  Hotel Rivijera 499 €
1Čierna Hora | Budva | Petrovac na Moru
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia