info@bigtravel.sk 0915 841 757

 

 
 
 
 
 
 

Mobilné domy v kempe Perna 

Chorvátsko | Južná Dalmácia | Perna

 
 
Ubytovanie*
Mobilné domy v kempe Perna

Popis:
v kempe je malé detské ihrisko, plážová reštaurácia, supermarket, kaviareň, zmenáreň, Wi-Fi pripojenie na internet (zdarma), za poplatok - prenájom bicyklov a škola  windsurfingu spolu s požičovňou.    


Poloha:
cca 10  – 250 m od 600 m dlhej kamienkovej pláže. Z pláže je krásny výhľad na historické mesto Korčula.

Ubytovanie: Typ 1/4+2:
dve spálne (1 spálňa manželské lôžko, druhá spálňa oddelené postele), kuchynský kút spojený s obývacou časťou (tu sa nachádza rozkladací gauč na spanie pre 2 osoby), kúpeľňa so sprchovacím kútom a WC. Mobilné domy sú vybavené klimatizáciou, SAT TV, chladničkou a sporákom. Kuchynský kút je vybavený inventárom na varenie a stolovanie pre 6 osôb. Mobilný dom má svoju terasu so stolom a štyrmi stoličkami. Parkovanie zdarma na parkovisku kempingu. MH Anya – rozloha  24 m2, má jednu kúpeľňu. MH Bianca – rozloha 32 m2, má dve kúpeľne. Mobilné domy s označením PREMIUM sú bližšie k moru - Bianca cca 70 m a Anya cca 50 m.

Stravovanie:
vlastné.

Doplňujúce informácie:
Nástupy sú možné denne. Na mieste sa platí: registračný poplatok 2 € / osoba / pobyt, záverečné upratovanie 35 € / mobilný dom / pobyt, vratná kaucia 100 € / mobilný dom / pobyt. Pes (na vyžiadanie) – platí sa na mieste 8 € / deň. Detská postieľka (na vyžiadanie) - platí sa na mieste 5 € / deň.

Akcia 7=6 vo vybratých termínoch je už zohľadnená v cenách. Mimoriadna zľava 5% platí pri uhradení 100% ceny zájazdu do 31.3.2019 /nevzťahuje sa na termíny, kde platí akcia 7=6/.
*Oficiálny popis usporiadateľa zájazdu
 
 

Termíny zájazdov


V prípade záujmu o ponuku nás prosím kontaktujte: info@bigtravel.sk, 0915 / 841 757
 
 
Naposledy prezerané
Mobilné domy v kempe Perna  Mobilné domy v kempe Perna 80 €
1Chorvátsko | Južná Dalmácia | Perna
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia