info@bigtravel.sk 0915 841 757

 

 
 
 
 
 
 

Paríž pre deti

Francúzsko | Paríž a okolie | Paríž

 
 
Zájazd*
Rýchly popis:
Ubytovanie: 3x v hoteli

Stravovanie: 3x raňajky


Paríž - Disneyland


Doprava:
letecká

Program:

1. deň – prílet z Viedne do Paríža, návšteva múzea voskových figurín – Grévin, krátka prehliadka Haussmannského bulváru, presun k brehom Seiny do Parku A. Citroën, možnosť letu v balónom Air de Paris do výšky 150 m, relax v areáli parku. Zakončenie programu pri Eiffelovej veži. Návrat do hotela.

2. deň – raňajky, presun do najviac navštevovaného zábavného parku v Európe - Disneylandu, celodenná zábava pre všetky vekové kategórie, stretnutie s bytosťami z filmov W. Disneyho a množstvo atrakcií. Návrat do hotela.

3. deň – raňajky, presun do Parc de la Vilette, celodenná návšteva plná dobrodružstiev podľa vlastného výberu v Meste vedy a techniky, Paláci objavov, Pavilóne Eureka s planetáriom, skutočnej ponorke, akváriu či filmové predstavenie v oceľovej guli La Géode. Vyhliadková plavba po Seine, ktorá poskytne pohľad na historické stavby na brehoch rieky. Návrat do hotela.

4. deň – raňajky, prehliadka výnimočných miest Paríža - bulvár St. Michel, katedrála Notre Dame de Paris, univerzita La Sorbonne, Luxemburské záhrady a palác Luxembourg. Presun do štvrte Butte aux Cailles - ulice v 13. parížskom obvode, kde možno vidieť ukážky umeleckej pouličnej techniky trompe-l´oeil - očné klamy na múroch domov. Odlet z Paríža do Viedne.


V cene je zahrnuté:
3x ubytovanie v hoteli s raňajkami, letecká doprava Viedeň - Paríž - Viedeň, transfer na letisko a späť s nástupom v NR, TT alebo BA, transfer letisko - hotel - letisko, sprievodca CK, prehliadky podľa programu bez vstupov.

V cene nie je zahrnuté:
Povinné príplatky: servisné poplatky 180 EUR/os., doprava v meste, pobytová taxa (platba na mieste cca 2 EUR/os./noc). Odporúčaný doplatok: komplexné cestovné poistenie KOMFORT 2,80 EUR/os./deň alebo poistenie PLUS 3,50 EUR/os./deň. Ostatné doplatky: 1-lôžková izba 120 EUR/3 noci.

Typ stravy:
raňajky

Dni:
4 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD

Ubytovanie*
Paríž pre deti let
*Oficiálny popis usporiadateľa zájazdu
Fotogaléria
tour image tour image tour image tour image tour image tour image
 
 

Termíny zájazdov


V prípade záujmu o ponuku nás prosím kontaktujte: info@bigtravel.sk, 0915 / 841 757
 
 
Naposledy prezerané
Paríž pre deti Paríž pre deti 475 €
1Francúzsko | Paríž a okolie | Paríž
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia