info@bigtravel.sk 0915 841 757

 

 
 
 
 
 
 

Potulky Parížom_LET

Francúzsko | Paríž a okolie | Paríž

 
 
Zájazd*

Úvod:
4-dňový resp. 5-dňový letecký zájazd.


Program:

1. deň:
Transfer na letisko, odlet do Paríža, po prílete okružná prehliadka mesta, ubytovanie. V popoludňajších hodinách začneme pešiu prehliadku mesta návštevou 324 metrov vysokej Eiffelovej veže, s výhľadom pri dobrej viditeľnosti až do vzdialenosti 67 km.

2. deň:
Raňajky, transfer do Versailles (návšteva Kráĺovského zámku a záhrad). Pešia prehliadka: Víťazný oblúk, Elyzejské polia (Champs Elysées), Námestie svornosti (Place de la Concorde), kostol La Madelaine, Place Vendôme, Hotel Ritz, Opera a iné. Plavba loďou po Seine (fakultatívne).

3. deň:
Raňajky. Dnes prejdeme ostrov Cité a najznámejšie parížske pamätihodnosti - kaplnka Sainte Chapelle, Conciergerie a Notre Dame. Návšteva obrazovej galérie Louvre so slávnym obrazom Mona Lisa. Vyjdeme si aj na Montmartre s krásnym výhľadom pred bazilikou Sacré Coeur. Námestie umelcov Place du Tetre a známy kabaret Moulin Rouge.

4. deň:
Raňajky. Brucho Paríža Les Halles a moderné Centre Pompidou. Transfer na letisko, odlet z Paríža.

Ubytovanie:
3x resp. 4x ubytovanie v hoteli 3*.

Stravovanie:
Raňajky.

Poznámka:
Pri dlhom okruhu sa program rozloží do 5 dní.

5-DŇOVÝ LETECKÝ ZÁJAZD:

PARÍŽ A ROMANTICKÉ ZÁMKY
V cene zájazdu je zahrnutý jednodňový výlet autobusom do dvoch nádherných zámkov Fontenebleau a Chateau de Vaux-le-Vicomte. 

UMELECKÝ PARÍŽ
V cene zájazdu je zahrnutý aj výlet do Giverny (dom so záhradou, kde žil slávny Claude Monet). V rámci programu navštívime aj Museé d Orsay a pozrieme si zbierku impresionistických diel v budove Oranžérie. 
Zmena programu, letových časov a miest odletu vyhradená.

Doprava:
Letecky.

1. deň:
Transfer z Bratislavy na letisko vo Viedni a následne odlet do Paríža. Po prílete okružná prehliadka mesta, ubytovanie. V popoludňajších hodinách začneme pešiu prehliadku mesta návštevou 324 metrov vysokej Eiffelovej veže, s výhľadom pri dobrej viditeľnosti až do vzdialenosti 67 km. 

2. deň:
Raňajky, transfer do Versailles (návšteva Kráľovského zámku a záhrad). Pešia prehliadka: Víťazný oblúk, Elyzejské polia (Champs Elysées), Námestie svornosti (Place de la Concorde), kostol La Madelaine, Place Vendôme, Hotel Ritz, Opera a iné. Plavba loďou po Seine (fakultatívne).  Návrat do hotela.

3. deň:
Raňajky. Dnes prejdeme ostrov Cité a najznámejšie parížske pamätihodnosti - kaplnka Sainte Chapelle, Conciergerie a Notre Dame. Návšteva obrazovej galérie Louvre so slávnym obrazom Mona Lisa. Vyjdeme si aj na Montmartre s krásnym výhľadom pred bazilikou Sacré Coeur. Námestie umelcov Place du Tetre a známy kabaret Moulin Rouge. 

4. deň:
Raňajky. Brucho Paríža Les Halles a moderné Centre Pompidou. Transfer na letisko, odlet z Paríža. 


Celková cena zahŕňa:
Leteckú dopravu Viedeň – Paríž – Viedeň, transfer Bratislava / Košice (odlet z Košíc iba v termíne 19.4.-22.4., pri ostatných termínoch sa odlieta z BA)  – Schwechat – Bratislava / Košice, transfer letisko – hotel – letisko, 3x resp. 4x ubytovanie v hoteli 3* s raňajkami, sprievodcu CK SATUR. Servisné poplatky 190 EUR.
Celková cena nezahŕňa:
Za 1/1 izbu 240 EUR (4 noci), 180 EUR (3 noci). Predstavenie v kabarete Moulin Rouge 160 EUR bez večere, 250 EUR s večerou.
Prepravu počas pobytu v Paríži okrem uvedenej, vstupy, pobytovú taxu, cestovné poistenie.

Ubytovanie*
Paríž
Versailles
*Oficiálny popis usporiadateľa zájazdu
Fotogaléria
tour image tour image tour image tour image tour image tour image tour image
 
 

Termíny zájazdov


November 2019
Odchod - návrat
Dĺžka
Cena
Strava
Doprava
 
Št 14.11.'19 - Ne 17.11.'19
4 dní
658 €
Stravovanie: R
Letecky Viedeň
FIRST MINUTE
 
 
Naposledy prezerané
Potulky Parížom_LET Potulky Parížom_LET 658 €
1Francúzsko | Paríž a okolie | Paríž
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia