info@bigtravel.sk 0915 841 757

 

 
 
 
 
 
 

Kemp Straško - montované chatky Straško 

Chorvátsko | Pag | Pag

 
 
Ubytovanie*
Kemp Straško - montované chatky Straško

Poloha:

kemp Straško, ktorý je zaradený do 4* kategórie sa nachádza 2 km od mesta Novalja na ostrove Pag a rozprestiera sa na ploche 57 ha. Les dalmatínskych dubov, borovíc a olivovníkov poskytuje dostatok tieňa počas dlhých letných mesiacov. Na okruhliakovej pláži dlhej 2 km, vzdialenej 50 – 150 m, je dostatok miesta na oddych, šport a zábavu. Pláž je ocenená „Modrou vlajkou“.


Popis:

súčasťou kempu je supermarket, reštaurácia, pekáreň, pizzeria. V kempe Straško Novalja je hosťom k dispozícii veľké športovo–rekreačné centrum a komplex vonkajších bazénov so sladkou vodou. V celom areáli je Wi-Fi (bezplatne). Na pláži sú preliezačky pre deti.


Ubytovanie:

pred každou chatkou je terasa s dreveným záhradným nábytkom: stôl, lavica pre dve osoby a dve stoličky. Všetky chatky sú klimatizované (klimatizácia je v obývacej miestnosti), majú prenosný elektrický gril, SAT TV, chladničku. Uteráky a utierky nie sú súčasťou vybavenia chatiek. Pre každú chatku je parkovanie jedného auta zdarma, parkovanie ďalších áut je za poplatok. Chatky typu 1/2+3, 1/6 a 1/4 +2 majú mikrovlnnú rúru.
1/2+3 BGW (32 m2) – otvorený priestor (bez oddelených izieb), t. j. jedna miestnosť, kde je v jednej časti manželská posteľ a v druhej časti denný priestor s 3 lôžkami, kuchynský kút s umývačkou a veľká terasa.
1/4+2 BGW (32 m2) – 2 spálne, jedna s manželskou posteľou, druhá s dvoma lôžkami a obývacia miestnosť s prístelkou (rozkladacia sedacia súprava) s kuchynskou linkou, 2x kúpeľňa (sprcha a WC), drevená krytá terasa.
1/5+1 BGW (32 m2) – 2 spálne, jedna s manželskou posteľou, druhá s troma sa mostatnými lôžka mi (z toho jedna pohovka), obývacia izba s kuchynskou linkou, jedálenským kútom a rohovou sedacou súpravou (prístelka), dve kúpeľne (sprcha a WC), nová, krytá, drevená terasa.
1/6 BGW LUX (40 m2 + 15m2 terasa) – 3 spálne (jedna s francúzskym lôžkom, zvyšné dve spálne majú vždy po dve samostatné lôžka), denná miestnosť s kuchynským kútom (rúra, mikrovlnná rúra, kávovar, umývačka riadu), jedálenský kút s rohovou sedacou súpravou, 2x kúpeľňa (sprcha a WC), LCD TV, veľká terasa so záhradným dreveným nábytkom.


Stravovanie:

vlastné, prípadne v reštaurácii.


Šport:

za poplatok – tenisové kurty s večerným osvetlením, bicykle, skútre a člny na pláži.


Zábava:

v priebehu celého dňa a večera sa v kempe organizuje animačný program pre deti a dospelých (výtvarné a hudobné dielne, miniclub, minidisco, zumba, joga, aqua aerobik, tanečné večery).

Doplňujúce informácie:
Prihlasovací poplatok (platí sa na mieste) 1,5 €  / osoba / pobyt.
Pobytová taxa sa platí na mieste cca 8 HRK/deň.

*Oficiálny popis usporiadateľa zájazdu
 
 

Termíny zájazdov


V prípade záujmu o ponuku nás prosím kontaktujte: info@bigtravel.sk, 0915 / 841 757
 
 
Naposledy prezerané
Kemp Straško - montované chatky Straško  Kemp Straško - montované chatky Straško 106 €
1Chorvátsko | Pag | Pag
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia