info@bigtravel.sk 0915 841 757

 

 
 
 
 
 
 

Villaggio Cerullo 

Taliansko | Kampánia (Neapol) | Paestum

Popis produktu

 
 
Základné info
Vzdialenosť od pláže:50 m
Typ pláže:piesočnatá
WiFi / internet:Áno
Plážový servis v cene:Áno
Detské ihrisko:Áno
Ubytovanie*
Villaggio Cerullo
Rýchly popis:

Komplex leží priamo pri pláži, v nádhernej zátoke medzi Agropoli a Salernom. Svojou polohou je ideálnym bodom na spoznávanie okolia - Paestum, Agropoli, ostrov Capri, Sorrento, Pompeje a Vezuv. Komplex pozostáva z  24 apartmánov v hlavnej dvojposchodovej budove. K vybaveniu villagia patrí bar, spoločenská miestnosť s TV SAT, detský kútik v píniovom parku, práčovňa, parkovisko. Animácie sú od 1.7. do 30.8.2019.


Poloha:
apartmány sa nachádzajú v hlavnej dvojposchodovej budove, vzdialenej asi 50 m od pláže.

Ubytovanie:
v areáli je bar, spoločenská miestnosť so SAT TV, detský kútik v píniovom parku, práčovňa a parkovisko, priestor na športové hry. Wi-Fi v celom objekte  štyri hodiny denne zdarma.

Apartmány:
všetky apartmány sú priestranné, jednoducho a pohodlne zariadené, majú trezor, sušič na vlasy, žehličku a žehliacu dosku, TV, sociálne zariadenie, balkón (okrem apartmánov na prízemí). Trilocaly pre 4 až 6 osôb pozostávajú z obývacej miestnosti s kuchynským kútom, dvoch izieb s manželskými dvojlôžkami a 1 lôžkom (v jednej izbe môže byť aj poschodová posteľ). Apartmány  na prízemí - piano -  nemajú balkón  a apartmány s balkónom sú za príplatok.

Stravovanie:
bez stravy.

Pláž:

piesková pláž vzdialená asi 50 metrov, plážový servis (slnečník, ležadlo a plážové kreslo) v cene.


Doprava:
indiviuálna.

V cene je zahrnuté:
prenájom apartmánu na 7 nocí, parkovisko, plážový servis (slnečník, 2 plážové kreslá), animácie (1.7.-31.8), asistenčná telefónna služba.

V cene nie je zahrnuté:

Povinné príplatky: príplatok za apartmán na poschodí s balkónom 15 EUR/apt., pobytová taxa (platba na mieste), spotreba energií a záverečné upratovanie 10 EUR/ apartmán týždeň, kaucia - 30  EUR/ apartmán  - v prípade uprataného kuchynského kútu a bez majetkových škôd bude kaucia vrátená. Odporúčaný doplatok: komplexné cestovné poistenie KOMFORT 2,80 EUR/os./deň alebo poistenie PLUS 3,50 EUR/os./deň, poistenie opustenej domácnosti 1,20 EUR/os./deň, poistenie asistenčných služieb k motorovému vozidlu 1,20 EUR/os./deň. Ostatné doplatky: na vyžiadanie posteľná bielizeň a uteráky 8 EUR/osoba/výmena. Zvieratá nie sú povolené. Upozornenie: z cien uvedených pri tomto objekte je možné poskytnúť maximálne 5 % zľavu .


Typ stravy:
bez stravy.

Informácie o krajine a stredisku:
KAMPÁNIA Meno Kampánia pochádza od Rimanov, ktorí oblasť nazývali Campania Felix (Šťastná Kampánia). Región sa začína južne od Ríma, pokračuje po pobreží Tyrrhenského mora až k mestu Neapol. Kampánia má veľký historický význam, bohatú a pestrú minulosť, vzácne umelecké pamiatky. Vezuvská sopka stráži kraj z dostatočnej výšky a postarala sa aj o to, aby sa tento kraj mohol zapísať do učebníc dejepisu. Nádherné pieskové pláže sú tu dokonale zmixované s gýčovými romantickými výhľadmi, no rímski bohovia pridali aj úrodné vinohrady a polia, ktoré z Kampánie urobili hotový gurmánsky raj. Ak budete chcieť vidieť najromantickejšie zátoky Talianska, navštívte aj ostrov Capri. BAIA DOMIZIA Je súčasťou obce Sessa Aurunca a obce Cellole v provincii Caserta a ideálnym východiskovým bodom na výlety do Neapola, Sorrenta, antického mesta Pompeje či Paestum, morských kúpeľov Amalfi alebo na sopku Vezuv. PAESTUM Paestum leží asi 40 km južne od Salerna a 85 km juhovýchodne od Neapola. Pre tých, ktorí hľadajú nielen more ale aj stopy histórie, bude Paestum a celá oblasť najlepšou voľbou. Je to živé mestečko a jeho nádherné pláže a historické pamiatky lákajú k prechádzkam, má svoju atmosféru a pôvab. MARINA DI CAMEROTA Leží v srdci Parco Cilento blízko Paestum. Obľúbené turistické mestečká Marina di Camerota, San Maria di Castelabate sú na zozname svetového dedičstva UNESCO. Pre ich zlaté pláže a sugestívne útesy ich nazývajú perly Stredozemného mora. Ideálne klimatické podmienky umožňujú prežitie prí- jemnej dovolenky od mája do októbra.

Fakultatívne výlety:
Ostrov Capri – celodenný výlet autobusom a loďou na ostrov Capri, kde vás okrem Augustových zá- hrad, Villy Jovis (bývalá rezidencia cisára Tibéria) a výhľadu na nádherné biele skaly Faragliony nadchne aj jaskyňa Grotta Azzura. Pompeje, Vezuv, Herculaneum a degustácia vín – celodenný výlet s výstupom na Vezuv. Prehliadka vykopávok antického mesta na úpätí Vezuvu – Pompeje, prehliadka Herculaneum a nakoniec degustácia typických kampánskych vín. Neapol s návštevou sopky Vezuv – celodenný výlet do metropole Kampánie. Neapol ponúka mnohé historické pamiatky a kostoly na každom kroku, charakteristické úzke uličky s miestnym koloritom. V popoludňajších hodinách odjazd k najznámejšej sopke v Európe - Vezuv.

*Oficiálny popis usporiadateľa zájazdu
Fotogaléria
hotel image hotel image hotel image
 
 

Termíny zájazdov


September 2019
Odchod - návrat
Dĺžka
Cena
Strava
Doprava
 
So 21.09.'19 - So 28.09.'19
8 dní
44 €
-5%
Stravovanie: PPPLP
vlastná 
LAST MINUTE
 
 
Naposledy prezerané
Villaggio Cerullo  Villaggio Cerullo 44 €
SEO
1Taliansko | Kampánia (Neapol) | Paestum
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia