×
 
 
info@bigtravel.sk 0915 841 757

 

 
 
 
 
 
Úvod > Osobné skúsenosti
 

Naše osobné skúsenosti a recenzie hotelov

Mnohé z ponúkaných hotelov sme navštívili osobne a na týchto stránkach sa s vami chceme podeliť o naše skúsenosti a postrehy z dovoleniek. Dúfame, že vám pomôžu pri výbere a správnom rozhodnutí.

 

 
 

Turecký Cyprus - Bafra porovnanie hotelov

Štvrtok, 4. apríl 2019

Turecký Cyprus – stredisko Bafra /Vokolida/

Oblasť sme navštívili začiatkom októbra 2018 a radi sa podelíme s Vami o naše dojmy. Ide o nové letovisko, ktoré je známe svojimi krásnymi plážami a kvalitnými 5* all inclusive rezortmi.
Celý článok...
 

Hotel Lindos Princess, Rhodos

Piatok, 21. október 2016

Hotel pozostáva z hlavnej budovy a bungalovov, ktoré sú roztrúsené v hotelovej záhrade a okolo bazénov. V hlavnej budove bolo menej izieb, väčšina izieb je situovaných v bungalovoch.

Celý článok...
 

Hotel Sirens Beach Club Calimera, Kréta

Piatok, 21. október 2016

Hotel pozostáva z hlavnej budovy a časť village. V ponuke slovenských CK je len hlavná budova, v ktorej sme boli aj my ubytovaní. Izby neboli luxusne zariadené, ale boli čisté, mali všetko čo bolo potrebné - manželskú posteľ, LCD televízor (iba zahraničné programy), skriňu, minibar (bol prázdny, nebola ani voda pri príchode), trezor (za poplatok), kúpeľňu s vaňou.

Celý článok...
 

Hotel Blue Sea Beach, Rhodos

Piatok, 21. október 2016

Ubytovaní sme boli v časti Blue Sea Annex, ktorá je ako 3* kategória a je umiestnená hneď za hlavnou časťou hotela Blue Sea Beach 4*. Izby boli novozrekonštruované, veľmi príjemné zariadené v belasomodrej a šedej farbe. Každá izba mala ozaj veľkú terasu aj s vešiakom na prádlo, uteráky a posedenie.

Celý článok...
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia