info@bigtravel.sk 0915 841 757

 

 
 
 
 
 
 

Bellevue - depandance 

Chorvátsko | Južná Dalmácia | Orebič

Popis produktu

 
 
Základné info
Vzdialenosť od pláže:0 m
Vzdialenosť od centra:600 m
Typ pláže:pieskovo-kamienková
WiFi / internet:Áno
Bazén:Áno
Detský bazén:Áno
Ubytovanie*
Bellevue - depandance
Rýchly popis:
Vyhľadávaný hotelový komplex v tichej časti vzdialenej od centra asi 600 m, vhodný pre všetky vekové kategórie. Ubytovanie je situované v časti depandance, od ktorého je hotelová časť vzdialená necelých 50 m.

Poloha:
priamo pri pláži asi 50 m od mora, asi 600 m od centra strediska Orebič.  

Hotel:
komplex tvorí hlavná hotelová budova, vily a depandance. V hlavnej budove je recepcia a reštaurácia pre hostí hotela a viliek, a la carte reštaurácia, aperitív bar s terasou. V areáli sa nachádza stredomorská reštaurácia s otvorenou terasou nad plážou, určená pre hostí z depandance, bazén pre dospelých a deti so sladkou vodou, ležadlá a slnečníky pri bazéne (v obmedzenom počte zdarma), rôzne športoviská – tenisové kurty, stolný tenis a boccia. Bezplatné Wi-Fi pripojenie a parkovanie.

Izby:
všetky izby sú situované v časti depandance - moderne zariadené dvojlôžkové izby s možnosťou jednej prístelky, majú vlastnú kúpeľňu s WC, klimatizáciu, sušič na vlasy, SAT TV, telefón a balkón orientovaný na morskú stranu. Trezor na recepcii za poplatok.  

Stravovanie:
light all inclusive – raňajky, obedy a večere formou bufetu v mediteránskej reštaurácii. Počas obedov a večere čapované nápoje - nealko, voda, pivo, víno.  

Pláž:
čiastočne štrkovo-piesočnatá a čiastočne skalnatá, ležadlá za poplatok.  

Doprava:
autobusová, individuálna.

V cene je zahrnuté:
7x ubytovanie s light all inclusive, TV, balkón, klimatizácia, služby delegáta.

V cene nie je zahrnuté:
Doprava: KLIM BUS 110 EUR/osob, príplatok za samostatnú dopravu bez ubytovania 30 EUR/osoba, za spojenie dvoch po sebe idúcich turnusov 35 EUR/osoba. Povinné príplatky: pobytová taxa nad 18 rokov 19 EUR/osoba/7 nocí, pobytová taxa 12-18 rokov 9,50 EUR/osoba/7 nocí. Odporúčaný doplatok: komplexné cestovné poistenie KOMFORT 2,80 EUR/osoba/deň alebo poistenie PLUS 3,50 EUR/osoba/deň, asistencia k motorovému vozidlu 2,20 EUR/deň, poistenie opustenej domácnosti 2,20 EUR/deň. Nástupné miesta: BA, TT, NR, KE, PO - bez príplatku, DS - 6 EUR, LV, HE, VT, MI - 8 EUR, KN, NZ ,TO, PE ,PN, NM, TN - 10 EUR, PU, RK, LE , PP, SN - 11 EUR, PD, ZH, ZV, BB, DUB, PB, ZA, MT, LM - 13 EUR. POZOR: MIESTENKY NIE JE MOŽNÉ ZAKÚPIŤ.    

Typ stravy:
light all inclusive

Informácie o krajine a stredisku:

CHORVÁTSKO

Viac ako tisíc km dlhé jadranské pobrežie medzi Umagom na severe a Dubrovníkom na juhu je už dávno známe ako raj pre milovníkov mora, potápania, dobrého vína a vynikajúcej kuchyne. Dlhé pláže, termálne pramene, mohutné pohoria, či malebné mestá v nížine – to všetko ponúka návštevníkovi Chorvátsko. V neposlednom rade priateľské obyvateľstvo, s ktorým sa dorozumieme aj bez slovníka, je dôvodom k tomu, že Chorvátsko je pre slovenských turistov krajinou číslo jeden.

PELJEŠAC - OREBIČ

Polostrov Pelješac je po Istrii druhým najväčším polostrovom Chorvátska. Hlavným strediskom je mestečko Orebič na južnom pobreží oproti ostrovu Korčula. Orebič je kolískou námorníkov a kapitánov, ktorých znamenitá tradícia je uchovaná v námorníckom múzeu. Na blízky ostrov Korčula premáva niekoľkokrát za deň v sezóne trajekt.


Fakultatívne výlety:

DUBROVNIK (bus)

MEDJUGORJE, KRAVICA (bus)

MOSTAR, KRAVICA (bus)

Ostrov KORČULA (loď)

FISH PICNIC (loď)

Ostrov BRAČ a HVAR (loď)

RAFTING na rieke CETINA

BIOKOVO (bus)


*Oficiálny popis usporiadateľa zájazdu
 
 

Termíny zájazdov


V prípade záujmu o ponuku nás prosím kontaktujte: info@bigtravel.sk, 0915 / 841 757
 
 
Naposledy prezerané
Bellevue - depandance  Bellevue - depandance 138 €
SEO
1Chorvátsko | Južná Dalmácia | Orebič
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia