info@bigtravel.sk 0915 841 757

 

 
 
 
 
 
 

Turistický komplex Holiday Village Sagitta 

Chorvátsko | Stredná Dalmácia | Omiš

 
 
Ubytovanie*
Turistický komplex Holiday Village Sagitta
Krátky popis:
7 km od mestečka Omiš ponúkame dovolenku v turistickom komplexe Villa Sagitta.

O ubytovaní:
Poloha:
komplex je situovaný v borovicovom háji, 7 km južne od centra mesta Omiš. Kamienková, čiastočne piesočnatá pláž je vzdialená cca 50 m od komplexu.

Popis:
turistický komplex je postavený vo svahu, pozostáva z hlavnej budovy hotela, bungalovov a apartmánov. Je vybavený recepciou, zmenárňou, reštauráciou, a la carte reštauráciou, Wi-Fi (zdarma), terasou, beach barom. Parkovanie je pri komplexe zdarma.

Ubytovanie:
Hotel
– klimatizované dvojlôžkové izby s možnosťou prístelky (rozkladacie kreslo) sú orientované na morskú stranu, majú kúpeľňu (sprchu, sušič na vlasy a WC), SAT TV, chladničku, Wi-Fi (zdarma), telefón, balkón. Časť izieb na prízemí je bez balkóna.

Bungalovy typu štúdio 1/2+1
(24 m2) – majú 3 lôžka v dennej miestnosti (z toho jedno lôžko je rozkladacie).

Bungalovy typu 1/2+2
(30 m2) – majú menšiu spálňu s dvojlôžkom a dennú miestnosť s poschodovou posteľou (vhodnou len pre deti). V oboch typoch bungalovov je malý kuchynský kút (len na prípravu jednoduchých jedál), kúpeľňa (sprcha v bungalovoch 2+2, vaňa v bungalovoch 2+1 a WC), SAT TV, Wi-Fi (zdarma), klimatizácia a terasa.

Apartmány typu 1/2+2
(43 m2) – sa nachádzajú v dvojposchodových pavilónoch. Každý apartmán má dvojlôžkovú spálňu, rozkladací gauč, resp. 2 rozkladacie kreslá v obývacej miestnosti, kúpeľňu (sprcha a WC), SAT TV, Wi-Fi (zdarma), telefón, kuchynský kút (len na prípravu jednoduchých jedál), klimatizáciu a balkón.

Stravovanie:
all inclusive zahŕňa – plnú penziu formou bufetových stolov vrátane nápojov domácej výroby, ktoré sú servírované v all inclusive bare reštaurácie (nealkoholické nápoje v čase od 7,00 do 23,00 hod. a alkoholické nápoje v čase od 10,00 do 23,00 hod.), popoludňajší snack s kávou a čajom v čase od 16,30 do 17,30 hod.

Šport:
zdarma - viacúčelové ihrisko, za poplatok - možnosť prenájmu športových potrieb, surfovanie, potápanie, prenájom vodných bicyklov, kanoe, vodných lyží.

Zábava:
animačné programy pre deti a dospelých, 2x týždenne živá hudba.

Doplňujúce informácie:
Izba ECONOMY - izba v hoteli na prízemí, bez balkóna (na izbách je francúzska posteľ). Detská postieľka pre dieťa do 3 r. (platí sa na mieste) 5,30 € / deň. V bungalovoch a apartmánoch musia byť minimálne 2 dospelé osoby. Nástupy na pobyt sú možné každý deň. Pobyty sú možné na minimum 2 noci.

Mimoriadna zľava 5% platí pri zakúpení a uhradení 100% ceny zájazdu do 15.4.2019
*Oficiálny popis usporiadateľa zájazdu
 
 

Termíny zájazdov


V prípade záujmu o ponuku nás prosím kontaktujte: info@bigtravel.sk, 0915 / 841 757
 
 
Naposledy prezerané
Turistický komplex Holiday Village Sagitta  Turistický komplex Holiday Village Sagitta 402 €
1Chorvátsko | Stredná Dalmácia | Omiš
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia