info@bigtravel.sk 0915 841 757

 

 
 
 
 
 
 

Hotel Paraiso Beach 

Bulharsko | Obzor | Obzor

Popis produktu

 
 
Základné info
Vzdialenosť od pláže:50 m
Vzdialenosť od centra:100 m
Vzdialenosť od letiska:75 km
Typ pláže:piesočnatá
WiFi / internet:Áno
Bazén:Áno
Plážový servis v cene:Áno
Miniklub:Áno
Ubytovanie*
Hotel Paraiso Beach
Príjemný menší hotel sa nachádza vo vyhľadávanom letovisku Obzor v blízkosti pieskovej pláže. Medzinárodné letisko v Burgase je vzdialené približne 74 km.

Vybavenie hotela:
Súčasťou menšieho hotela s príjemnou atmosférou je vstupná hala s recepciou (bezplatné Wi-Fi pripojenie), ďalej je k dispozícii snack bar. V hotelovom areáli je pripravený pre klientov bazén, pri ktorom sú ležadlá a slnečníky zdarma. Klientom je k dispozícii hlavná reštaurácia a reštaurácia s rybacími špecialitami. Klienti hotela môžu za poplatok využiť ponuky masáží. Pre deti je v hoteli miniklub.

Ubytovanie:
Ubytovanie v novom hotelovom pavilóne je ponúkané v dvojlôžkových klimatizovaných izbách (s možnosťou 2 prístelok). Súčasťou každej izby je vlastné sociálne zariadenia (sprcha, WC), ďalej chladnička a SAT TV. Na každej izbe je pre klientov k dispozícii balkón alebo terasa s výhľadom na more. Bezplatné Wi-Fi pripojenie

Stravovanie:
all inclusive

Pláž:
Piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora. Ležadlá a slnečníky bez poplatku, vodné športy na pláži za poplatok

*Oficiálny popis usporiadateľa zájazdu

Obzor

- vzdialenosť od letiska (Varna aj Burgas) - 60 km

Menšie letovisko leží v zálive medzi Burgasom a Varnou. Miesto ponúka rôzne druhy ubytovania od luxusných hotelových komplexov až po malé rodinné penzióny.

V Obzore sa nachádza jedna z najkrajších a najdlhších pláží na bulharskom pobreží. 10 km dlhú piesočnatú pláž, nachádzajúcu sa medzi dvomi útesmi, obmýva priezračná voda Čierneho mora a pozvoľný vstup je ideálny pre rodiny s deťmi. Príjemný večer môžete stráviť prechádzkou po promenáde plnej reštaurácií, barov a obchodíkov alebo navštívte palmový park s jazierkom a lavičkami. Obzor je veľmi obľúbeným dovolenkovým cieľom aj vďaka nízkym last minute cenám zájazdov.

V stredisku je najväčšia diskotéková sála na pobreží Čierneho mora.

Turistický sprievodca Bulharskom

 
 

Termíny zájazdov


V prípade záujmu o ponuku nás prosím kontaktujte: info@bigtravel.sk, 0915 / 841 757
 
 
Naposledy prezerané
Hotel Paraiso Beach  Hotel Paraiso Beach 928 €
SEO
1Bulharsko | Obzor | Obzor
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia