info@bigtravel.sk 0915 841 757

 

 
 
 
 
 
 

Villaggio Macinelle 

Taliansko | Kampánia (Neapol) | Marina di Camerota

Popis produktu

 
 
Základné info
Vzdialenosť od pláže:50 m
Vzdialenosť od centra:300 m
Typ pláže:piesočnatá
WiFi / internet:Áno
Bazén:Áno
Plážový servis v cene:Áno
Ubytovanie*
Villaggio Macinelle
Rýchly popis:

Komplex leží priamo pri pláži, obklopený stredomorskou zeleňou. Areál je situovaný na výhodnom mieste, nachádza sa asi 50 m od pláže aasi 300 metrov od centra mestečka Marina di Camerota.


Poloha:

apartmány sa nachádzajú vrozľahlom areáli asi 50 m od pláže.


Ubytovanie:

v areáli villaggia sa nachádza bazén a bar. Počas sezóny sa konajú animačné programy.


Apartmány:
Všetky apartmány sú jednoducho a pohodlne zariadené, majú vlastné sociálne zariadenie, terasu a TV. Typ A - bilocal pre 3 osoby sa skladá z kuchynského kúta na krytej terase, malej obývacej miestnosti s rozkladacím lôžkom, izby s manželským lôžkom. Typ B – bilocal pre 4 osoby sa skladá z obývacej izby s kuchynským kútom a rozkladacím dvojlôžkom, izby s manželským lôžkom. Typ C – trilocal pre5 osôb sa skladá z obývacej izby s kuchynským kútom a rozkladacím lôžkom, izby s manželským lôžkom, izby s poschodovou posteľou. Wi-Fi je za doplatok.

Stravovanie:

bez stravy.


Pláž:

piesková pláž vzdialená asi 50 metrov, plážový servis (slnečník, ležadlo aplážové kreslo) v cene.


Doprava:
individuálna.

V cene je zahrnuté:
prenájom apartmánu na 7 nocí, spotreba energií, plážový servis (slnečník, plážové kreslo a ležadlo), bazén, záverečné upratovanie, parkovisko, asistenčná služba delegáta.

V cene nie je zahrnuté:
Povinné príplatky: pobytová taxa (platba na mieste). Kaucia: 100 EUR - bude vrátená len v prípade uprataného apartmánu a bez majetkových škôd. Odporúčaný doplatok: komplexné cestovné poistenie KOMFORT 2,80 EUR/os./deň alebo poistenie PLUS 3,50 EUR/os./deň, poistenie opustenej domácnosti 1,20 EUR/os./deň, poistenie asistenčných služieb k motorovému vozidlu 1,20 EUR/os./deň. Ostatné doplatky: posteľná bielizeň 10 EUR/osoba/výmena - hlásiť pri rezervácii, uteráky 10 EUR/ osoba (nutné objednať pri rezervácii). Zvieratá nie sú povolené. Upozornenie: z cien uvedených pri tomto objekte je možné poskytnúť maximálne 5 % zľavu.

Typ stravy:
bez stravy

Informácie o krajine a stredisku:
KAMPÁNIA Meno Kampánia pochádza od Rimanov, ktorí oblasť nazývali Campania Felix (Šťastná Kampánia). Región sa začína južne od Ríma, pokračuje po pobreží Tyrrhenského mora až k mestu Neapol. Kampánia má veľký historický význam, bohatú a pestrú minulosť, vzácne umelecké pamiatky. Vezuvská sopka stráži kraj z dostatočnej výšky a postarala sa aj o to, aby sa tento kraj mohol zapísať do učebníc dejepisu. Nádherné pieskové pláže sú tu dokonale zmixované s gýčovými romantickými výhľadmi, no rímski bohovia pridali aj úrodné vinohrady a polia, ktoré z Kampánie urobili hotový gurmánsky raj. Ak budete chcieť vidieť najromantickejšie zátoky Talianska, navštívte aj ostrov Capri. BAIA DOMIZIA Je súčasťou obce Sessa Aurunca a obce Cellole v provincii Caserta a ideálnym východiskovým bodom na výlety do Neapola, Sorrenta, antického mesta Pompeje či Paestum, morských kúpeľov Amalfi alebo na sopku Vezuv. PAESTUM Paestum leží asi 40 km južne od Salerna a 85 km juhovýchodne od Neapola. Pre tých, ktorí hľadajú nielen more ale aj stopy histórie, bude Paestum a celá oblasť najlepšou voľbou. Je to živé mestečko a jeho nádherné pláže a historické pamiatky lákajú k prechádzkam, má svoju atmosféru a pôvab. MARINA DI CAMEROTA Leží v srdci Parco Cilento blízko Paestum. Obľúbené turistické mestečká Marina di Camerota, San Maria di Castelabate sú na zozname svetového dedičstva UNESCO. Pre ich zlaté pláže a sugestívne útesy ich nazývajú perly Stredozemného mora. Ideálne klimatické podmienky umožňujú prežitie prí- jemnej dovolenky od mája do októbra.

Fakultatívne výlety:
Ostrov Capri – celodenný výlet autobusom a loďou na ostrov Capri, kde vás okrem Augustových zá- hrad, Villy Jovis (bývalá rezidencia cisára Tibéria) a výhľadu na nádherné biele skaly Faragliony nadchne aj jaskyňa Grotta Azzura. Pompeje, Vezuv, Herculaneum a degustácia vín – celodenný výlet s výstupom na Vezuv. Prehliadka vykopávok antického mesta na úpätí Vezuvu – Pompeje, prehliadka Herculaneum a nakoniec degustácia typických kampánskych vín. Neapol s návštevou sopky Vezuv – celodenný výlet do metropole Kampánie. Neapol ponúka mnohé historické pamiatky a kostoly na každom kroku, charakteristické úzke uličky s miestnym koloritom. V popoludňajších hodinách odjazd k najznámejšej sopke v Európe - Vezuv.

*Oficiálny popis usporiadateľa zájazdu
Fotogaléria
hotel image hotel image hotel image hotel image
 
 

Termíny zájazdov


September 2019
Odchod - návrat
Dĺžka
Cena
Strava
Doprava
 
So 21.09.'19 - So 28.09.'19
8 dní
93 €
-5%
Stravovanie: BS
vlastná 
LAST MINUTE
 
 
Naposledy prezerané
Villaggio Macinelle  Villaggio Macinelle 93 €
SEO
1Taliansko | Kampánia (Neapol) | Marina di Camerota
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia