info@bigtravel.sk 0915 841 757

 

 
 
 
 
 
 

Side Su Hotel 

Turecko | Manavgat | Manavgat

 
 
Ubytovanie*
Side Su Hotel
Hotel v centre obľúbeného letoviska Alanya je ideálny pre milovníkov zábavy a nákupov. V okolí nájdete množstvo bazárov, kaviarní, reštaurácii a diskoték. Pokiaľ uprednostňujete aktívnu dovolenku v srdci moderného mesta, tento hotel bude pre Vás ako stvorený.

Poloha:
Hotel sa nachádza priamo v centre mesta Alanya s množstvom nákupných možností, reštaurácií a barov v pešej dostupnosti. V blízkosti sa nachádza aj mini market či rôzne kaviarne. Od medzinárodného letiska Antalya sa nachádza 120 km a od centra tohto mesta 130 km.

Vybavenie:
9- poschodová budova, 52 izieb, 2 výťahy, lobby s WiFi, hlavná reštaurácia, a´la carte reštaurácia, 2 bary, vonkajší bazén, vonkajší detský bazén, vyhrievaný vnútorný bazén, vyhrievaný vnútorný detský bazén, fitness centrum, stolný tenis. Za poplatok: SPA centrum, masáže, sauna, práčovňa, doktor, room servis.

Ubytovanie:

2- lôžkové štandardné izby bez možnosti prístelky (17 m2), za deti sú v tomto hoteli považované osoby mladšie ako 13 r., rodinné izby (60 m2, 2 miestnosti, max. 4+0), individuálna klimatizácia, kúpeľňa, sprcha, susič na vlasy, TV, minibar, balkón. Detská postieľka na vyžiadanie. Za poplatok: WiFi, trezor.


Stravovanie:
All inclusive formou bufetu, raňajky 07:00-10:00, neskoré raňajky 10:00-10:30, obedy 12:30-14:00, večere 19:00-21:00, káva, čaj, koláčiky 15:30-16:30, miestne alkoholické a nealkoholické nápoje a niektoré importované nápoje. Za poplatok: a´la carte reštaurácia, importované nápoje,  fľaškové nápoje, čerstvé ovocné šťavy, všetky nápoje po 22:00. Podrobný rozpis all inclusive programu dostanete na recepcii pri ubytovaní.

Pláž:
Hotel sa nachádza 700 m od verejnej piesočnato - kamienkovej pláže. Plážový servis ako ležadlá a slnečníky sú za poplatok. Vodné športy na pláži sú taktiež za poplatok.

*Oficiálny popis usporiadateľa zájazdu

Manavgat

- vzdialenosť od letiska (Antalya) - 65 km

Manavgat je stredne veľké dovolenkové letovisko nachádzajúce sa na Tureckej riviére neďaleko historického Side (5 km). Rozkladá sa medzi pohorím Taurus a Stredozemným morom. Je to mimoriadne úrodný kraj plný zelene, ktorú zabezpečuje hlavne rieka s rovnakým názvom Manavgat. Pestujú sa tu rôzne druhy ovocia, zeleniny, obilie, olivy a sezam.

Nekonečne dlhé, krásne a čisté pláže s jemným zlatistým pieskom sú zárukou dokonalého oddychu. Sú vybavené kompletným plážovým servisom a nechýbajú ani rôzne druhy vodných aktivít.

V centre mestečka nájdete diskotéky, reštaurácie, bary a obchody, ktoré k dovolenkovej atmosfére neodmysliteľne patria.

Okolie ponúka nespočetné možnosti výletov od turistiky v krásnej prírode národných parkov, rôzne lodné výlety, návšteva historických pamiatok až po spoznávanie krajiny na bicykloch.

Turistický sprievodca Tureckom

Manavgat, Turecko

Manavgat, Turecko

Manavgat, Turecko rieka

 
 

Termíny zájazdov


V prípade záujmu o ponuku nás prosím kontaktujte: info@bigtravel.sk, 0915 / 841 757
 
 
Naposledy prezerané
Side Su Hotel  Side Su Hotel 517 €
1Turecko | Manavgat | Manavgat
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia