info@bigtravel.sk 0915 841 757

 

 
 
 
 
 
 

Hotel Stella Di Mare Garden Resort & SPA Makadi Bay 

Egypt | Hurghada | Makadi Bay

 
 
Ubytovanie*
Hotel Stella Di Mare Garden Resort & SPA Makadi Bay

Hotel Stella Di Mare Garden Resort & Spa sa nachádza v obľúbenej časti Makadi Bay a je ideálnou voľbou pre milovníkov šnorchlovania alebo relaxovania na pláži.


Poloha:
Hotel sa nachádza v letovisku Hurghada v časti Makadi Bay. Najbližšie nákupné možnosti sú priamo v hoteli. Centrum mesta Hurghada s tradičnými trhmi, kaviarňami, mešitami alebo známym bulvárom Marina je vzialené 35 km a medzinárodné letisko 30 km.

Vybavenie:
39 trojposchodových budov, 721 izieb, recepcia, lobby, hlavná reštaurácia, 2 a´la carte reštaurácie (čínska, libanonská, 2x za pobyt vstup zadarmo, rezervácia nutná vopred), 2 bary, 6 vonkajších bazénov z toho jeden v zimnom období vyhrievaný, 2 detské bazény, tobogán, ležadlá a slnečníky pri bazénoch, detské ihrisko, detský klub, mini disco, denné a večerné animácie, živá hudba, tenis, stolný tenis, plážový voleybal, šípky, Za poplatok: SPA centrum, sauna, masáže, salón krásy, fitnes centrum, osvetlenie a vybavenie tenisového kurtu, WiFi, čistiareň.

Ubytovanie:
2–lôžkové štandardné izby s možnosťou 2 prístelkami, za deti sú v tomto hoteli považované osoby mladšie ako 14r., rodinné izby (max. 4+1),  klimatizácia, kúpeľňa, vaňa/sprcha, sušič na vlasy, trezor, balkón/terasa. Za poplatok: minibar, WiFi, detská postieľka na vyžiadanie.

Stravovanie:
All inclusive, raňajky 07:00 – 10:00, obedy 12:30 – 15:00, večere 18:30 – 21:30, neskoré raňajky 10:00 - 11:00, snack 12:30 - 17:00, káva, čaj, koláčiky 15:30 - 17:00, neskoré večere 22:30 - 0:30, miestne alkoholické a nealkoholické nápoje 10:00 – 23:00. Za poplatok: importované nápoje. Podrobný rozpis all inclusive programu bude dostupný na recepcii pri ubytovaní.

Pláž:

Piesočnatá pláž s mólom sa nachádza 700 m od hotela. Ležadlá a slnečníky sú v rámci all inclusive programu zadarmo. Morské podložie je ideálne pre milovníkov šnorchlovania. Na pláži sa nachádza potápačské centrum, ktoré je k dispozícií za poplatok.


*Oficiálny popis usporiadateľa zájazdu

Makadi Bay

- vzdialenosť od letiska (Hurghada) - 29 km

Makadi Bay podobne ako El Gouna je umelo vytvorené letovisko, leží južne od Hurghady. Ide skôr o kľudnejšiu oblasť, ktorá je vhodná skôr pre tých dovolenkárov, ktorí nevyhľadávajú pulzujúce miesto. Celú oblasť Makadi Bay tvorí komplex niekoľkých 4* a 5* hotelov a  centrum, ktoré sa tiahne celou oblasťou. Makadi Bay je vyhľadávané pre svoju krásnu piesočnatú pláž a farebným koralom, ktoré sa nachádzajú v tesnej blízkosti pláže.

Čo robiť v Hurghade

Turistický sprievodca Egyptom

makadi bay egypt

makadi egypt pláž

makadi delfinárium

 
 

Termíny zájazdov


V prípade záujmu o ponuku nás prosím kontaktujte: info@bigtravel.sk, 0915 / 841 757
 
 
Naposledy prezerané
Hotel Stella Di Mare Garden Resort & SPA Makadi Bay  Hotel Stella Di Mare Garden Resort & SPA Makadi Bay 389 €
1Egypt | Hurghada | Makadi Bay
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia