info@bigtravel.sk 0915 841 757

 

 
 
 
 
 
 

Hotel Klas Dom 

Turecko | Mahmutlar | Mahmutlar

Popis produktu

 
 
Základné info
Vzdialenosť od pláže:100 m
Vzdialenosť od centra:250 m
Vzdialenosť od letiska:140 km
Typ pláže:pieskovo-kamienková
WiFi / internet:Áno
Bazén:Áno
Tobogány:Áno
Detský bazén:Áno
Detské ihrisko:Áno
Miniklub:Áno
Ubytovanie*
Hotel Klas Dom
Poloha a popis:
Hotel sa nachádza 100 m od piesočnatej pláže priamo v centre Mahmutlar a 14 km od centra letoviska Alanya. Medzinárodné letisko v Antalyi je vzdialené 138 km.

Vybavenie hotela:
Hotel svojim hosťom ponúka 24 hodinovú recepciu, výťah, 5 barov, vnútorné a vonkajšie reštaurácie, konferenčnú miestnosť, izbu pre hendikepovaných, hotelového lekára, trezor, kaderníctvo, obchod, parkovisko, vnútorný bazén, 2 vonkajšie bazény, aquapark s 3 šmykľavkami, stolný tenis , detské ihrisko, plážový volejbal.

Stravovanie:
All inclusive zahŕňa raňajky, obedy a večere všetko formou bufetu, popoludňajšie občerstvenie, alkoholické a nealkoholické nápoje miestnej výroby.

Pláž a plážový servis:
Piesočná pláž 100 m od hotela, plážový volejbal, vodné športy, škola potápania, lehátka a slnečníky a matrace (zdarma), plážové uteráky (za poplatok).

Pre deti:
Detský bazén, aquapark, detské ihrisko, hry Playstation.

Šport a zábava:
Aquapark s tobogánom, vnútorné a vonkajšie bazény, stolný tenis, plážový volejbal, Foosball, air-hockey, vodné športy, škola potápania.

Služby za poplatok:
Alkoholické a nealkoholické nápoje (importované značky), čerstvé ovocné džúsy, zmrzlina, izbová služba, minibar, turecká káva, turecké kúpele, sauna, jacuzzi, masáže, kaderníctvo, obchod, biliard, internetová kaviareň, fax, kopírka, scanner, hotelový lekár, práčovňa a čistiareň, Foosball, air hockey, trezor, hry Playstation, vodné športy, škola potápania, požičovňa áut a motocyklov, plážové osušky.

Storno podmienky:
Všeobecné smluvní podmínky včetně storna zájezdu Důležeté informace k zájezdů

Povolená hmotnosť batožiny:
23 kg odbavované zavazadlo + 8 kg příruční zavazadlo

Cena nezahŕňa:
Cestovné poistenie vrátane storna zájazdu ERV EURÓPSKA POISŤOVŇA as, fakultatívne služby za poplatok, ktoré nie sú zahrnuté do programu all inclusive či do ceny zájazdu.

Cena zahŕňa:
Ubytovanie, leteckú dopravu vrátane povinných príplatkov a paliva, transfer v mieste pobytu, stravu podľa uvedenia, služby delegáta, poistenie CK pre prípad krachu.
*Oficiálny popis usporiadateľa zájazdu

Mahmutlar

- vzdialenosť od letiska (Antalya) - 135 km

Mahmutlar je malé mestečko ležiace 10 km východne od rušnej Alanye. Jedná sa o pokojnejšie letovisko vhodné na ničím nerušený relax, ale v tesnej blízkosti rušného veľkomesta. Pláž v Mahmutlari je piesočnatá s prímesou malých kamienkov a jej výhodou je, že nebýva preplnená ani v hlavnej sezóne. Samozrejmosťou je plážový servis a možnosti občerstvenia.

V letovisku nájdete rôzne bary, reštaurácie, obchodíky, diskotéky a rôzne typy ubytovacích kapacít od tých najlacnejších dokonca aj s možnosťou kempovania až po luxusné rezorty. Večernú prechádzku si môžete vychutnať na promenáde lemovanej palmami a vyzdobenej kvetmi a fontánami. Nechýbajú ani parky a detské ihriská, detské kluby a aquaparky.

Aktívni turisti si v Mahmutlari takisto prídu na svoje. Neďaleko sa totiž nachádzajú národné parky s divokou prírodou, kaňony s riekami, kde je možnosť aj raftovania a rybolovu, vodopády s krásnymi prírodnými scenériami, kde môžete podniknúť turistické výlety.

Turistický sprievodca Tureckom

 
 

Termíny zájazdov


September 2019
Odchod - návrat
Dĺžka
Cena
Strava
Doprava
 
Ut 24.09.'19 - Ut 01.10.'19
8 dní
333 €
-31%
Stravovanie: ALL
Letecky Košice
LAST MINUTE
Ut 24.09.'19 - Ut 01.10.'19
8 dní
333 €
-31%
Stravovanie: ALL
Letecky Bratislava
LAST MINUTE
Október 2019
Odchod - návrat
Dĺžka
Cena
Strava
Doprava
 
Ut 01.10.'19 - Ut 08.10.'19
8 dní
420 €
-6%
Stravovanie: UALL
Letecky Košice
LAST MINUTE
Ut 01.10.'19 - Ut 08.10.'19
8 dní
420 €
-6%
Stravovanie: ALL
Letecky Bratislava
LAST MINUTE
 
 
Naposledy prezerané
Hotel Klas Dom  Hotel Klas Dom 333 €
SEO
1Turecko | Mahmutlar | Mahmutlar
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia