info@bigtravel.sk 0915 841 757

 

 
 
 
 
 
 

Hotel Strand 

Taliansko | Veneto (oblasť Benátok) | Lido di Jesolo

 
 
Ubytovanie*
Hotel Strand
Rýchly popis:
obľúbený menší rodinný hotel s výbornou polohou priamo na pláži a zároveň v pokojnejšej časti Lido di Jesolo, Centro Ovest. Hotel bol v roku 2018 zrekonštruovaný. V okolí je možnosť nákupov, zábavy, športu.

Poloha:
na ulici Via Dalmazia, neďaleko Piazza Marconi, priamo na pláži a pár krokov od obchodov, barov a reštaurácií, s dobrým prístupom ku zábavným atrakciám. V blízkosti sa nachádza pláž Bau Bau Beach pre majiteľov psov a ich miláčikov, kde možu stráviť spolu príjemné chvíle na pláži.

Hotel:
recepcia, klimatizovaná reštaurácia, bar, terasa s výhľadom na more, parkovisko s obmedzenou kapacitou, Wi-Fi v priestoroch hotela zdarma.

Izby:
zrekonštruované moderné dvojlôžkové s možnosťou až 2 prísteliek (obmedzený počet), sociálnym zariadením so sušičom na vlasy, sprchou a WC, SAT TV, telefónom, klimatizáciou (v cene), trezorom, balkónom. Poplatok za detskú postieľku a malé domáce zviera sa platí na mieste. jenolôžkové izby nie sú v tomto hoteli k dispozícii.

Stravovanie:
raňajky formou bohatého bufetu sú podávané na terase s výhľadom na more, večere výber z menu, šalátový bufet z čerstvej aj varenej zeleniny. Možnosť doobjednať si obedy.

Pláž:
piesočnatá priamo pred hotelom, s pozvoľným vstupom do mora, plážový servis (slnečník a dve ležadlá) je zahrnutý v cene za pobyt. V blízkosti sa nachádza aj pláž pre psíkov Bau Bau Beach.

Doprava:

individuálna alebo autobusová.


V cene je zahrnuté:
7 x ubytovanie s polpenziou, plážový servis, klimatizácia, Wi-Fi.

V cene nie je zahrnuté:
Doprava: LUX BUS 95 EUR/osoba, miestenka 8 EUR, príplatok za spojenie dvoch po sebe idúcich turnusov 35 EUR/osoba. Povinné príplatky: platba na mieste: miestna pobytová taxa. Odporúčaný doplatok: komplexné cestovné poistenie KOMFORT 2,80 EUR/osoba/deň alebo poistenie PLUS 3,50 EUR/osoba/deň, asistencia k motorovému vozidlu 2,20 EUR/deň, poistenie opustenej domácnosti 2,20 EUR/deň. Ostatné doplatky: plná penzia 100,- EUR/os./týždeň, poplatok za psa 5 EUR/deň splatný ma mieste. Postieľka pre dieťa do 3 rokov ako povinný príplatok na mieste 77 EUR/pobyt, strava pre deti do 3 rokov sa platí priamo v hoteli. Nástupné miesta: TT, BA bez príplatku, NR, PN, NM, NM, TN, BN, PD - 8 EUR, DUB, IL, PB, ZA - 11 EUR, MT, RK, LM, ZH, ZV, BB - 15 EUR. Upozornenie: pri autokarovej doprave je termín nástupu vždy deň pred uvedeným dátumom nástupu na ubytovanie a termín návratu deň po ukončení pobytu. Z cien uvedených pri tomto objekte je možné poskytnúť maximálne 5% zľavu za skorý nákup pri kúpe do 31.3.2019.

Typ stravy:
polpenzia

Informácie o krajine a stredisku:
LIDO DI JESOLO je najväčšie a veľmi dobre vybavené stredisko benátskej oblasti, vzdialené od Bratislavy len cca 670 km, je známe svojimi kvalitnými hotelmi v bezprostrednej blízkosti 15 km dlhej širokej piesočnatej pláže a bohatou ponukou rôznych zaujímavých podujatí počas leta. Je vzdialené 3 km od mestečka Jesolo a je rozdelené na tri časti – Pineta, Lido Centro a Faro. Typická dlhá promenáda pozdĺž celého strediska s množstvom reštaurácií, barov, kaviarničiek a obchodíkov vytvára tú pravú dovolenkovú atmosféru. Magnetom pre deti je zábavný a vodný park s množstvom atrakcií a šmykľaviek. Pre deti sú vhodné aj piesočnaté pláže pozvoľne sa zvažujúce do čistého a pokojného mora. Športovci môžu vyskúšať cyklistické trasy a chodník pre korčuliarov, minigolf, tenisové kurty, motokárové dráhy, krytú verejnú plaváreň s olympijským bazénom a samozrejme vodné športy. Stredisko svojou polohou v blízkosti Benátok, Verony a Bologne je lákadlom pre znalcov histórie a milovníkov umenia a je veľmi obľúbené aj medzi slovenskými turistami. Do Benátok premáva aj pravidelná autobusová doprava zo stanice v centre strediska. Dovolenka v tomto stredisku nesklame rodiny s deťmi ako aj mladšiu a staršiu generáciu – ponúka tiché okrajové časti aj rušnú promenádu, bezpečné kúpanie a slnenie, šport aj zábavu a výhodné nákupy.

*Oficiálny popis usporiadateľa zájazdu
Fotogaléria
hotel image hotel image hotel image hotel image
 
 

Termíny zájazdov


September 2019
Odchod - návrat
Dĺžka
Cena
Strava
Doprava
 
So 21.09.'19 - So 28.09.'19
8 dní
366 €
-5%
Stravovanie: PPPLP
vlastná 
LAST MINUTE
 
 
Naposledy prezerané
Hotel Strand  Hotel Strand 366 €
1Taliansko | Veneto (oblasť Benátok) | Lido di Jesolo
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia