info@bigtravel.sk 0915 841 757

 

 
 
 
 
 
 

Apartmány Deconti 

Taliansko | Veneto (oblasť Benátok) | Lido di Jesolo

Popis produktu

 
 
Základné info
Vzdialenosť od pláže:200 m
Vzdialenosť od centra:200 m
Typ pláže:piesočnatá
Plážový servis v cene:Áno
Ubytovanie*
Apartmány Deconti


POLOHA:
Lido di Jesolo – zona Centro Est. Menšia rodinná vilka so štandardnými apartmánmi sa nachádza cca 200 m od pláže a cca 200 m od centra. Apartmány sú vybavené TV, ventilátorom, trezorom, majú k dispozícii parkovisko. V cene apartmánu je zahrnutý vstup na pláž, slnečník, dve kreslá a jedno parkovacie miesto.

Typ B1 pre 4 osoby:
spálňa s dvomi lôžkami a poschodovou posteľou, obývacia miestnosť s kompletne vybaveným kuchynským kútom (chladnička, sporák resp. varič, riady, príbory), sprcha s WC, balkón.

Typ B2 pre 4 osoby:
spálňa s dvomi lôžkami, obývacia miestnosť s rozkladacím gaučom pre 2 osoby a s kompletne vybaveným kuchynským kútom (chladnička, sporák resp. varič, riady, príbory), sprcha s WC, balkón.

Typ C pre 6 osôb:
spálňa s tromi lôžkami, spálňa s dvomi lôžkami, obývacia miestnosť s gaučom a s kompletne vybaveným kuchynským kútom (chladnička, sporák resp. varič, riady, príbory), sprcha s WC, balkón.

Okolie :
BENÁTKY - najznámejšia metropola severného Talianska, GULLIVERLANDIA v Lignano - zábavný park, AQUALANDIA v Lido di Jesolo – vodný park, jeden z najkrajších a najväčších, VERONA – historické mesto, možná návšteva opery, FLORENCIA – najnavštevovanejšie mesto s množstvom historických pamiatok.
*Oficiálny popis usporiadateľa zájazdu
 
 

Termíny zájazdov


V prípade záujmu o ponuku nás prosím kontaktujte: info@bigtravel.sk, 0915 / 841 757
 
 
Naposledy prezerané
Apartmány Deconti  Apartmány Deconti 35 €
SEO
1Taliansko | Veneto (oblasť Benátok) | Lido di Jesolo
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia